Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Fotografia nieruchomości

Premiera: Kurs Fotografia nieruchomości


Kurs Fotografia nieruchomości

Naucz się robić profesjonalne i atrakcyjne zdjęcia nieruchomości - mieszkania lub domu. Zwiększ szansę na ich sprzedaż lub wynajem nawet kilkukrotnie. Dowiedz się więcejChcesz sprzedać mieszkanie lub je wynająć? A może jesteś fotografem i chcesz poszerzyć wachlarz swoich usług o fotografię nieruchomości? W takim razie świetnie trafiłeś. Przedstawiamy naszą ostatnią premierę: Kurs Fotografia nieruchomości.

W tym kursie dowiesz się jak robić świetne zdjęcia nieruchomości oraz wnętrz. Jak myślisz ile czasu potencjalny klient poświęci na wybranie interesujących go ofert? Wyobraź sobie, że jest to mniej niż sekunda. Wystarczy nieatrakcyjna miniaturka, aby odrzucić Twoje ogłoszenie.

Po tym kursie to Ci jednak nie grozi. Nauczysz się robić atrakcyjne zdjęcia, eksponować atuty nieruchomości oraz zwiększać dzięki temu zainteresowanie oglądających. Z kursu dowiesz się jak odpowiednio przygotować każde pomieszczenie tak by uzyskać ciekawe efekty oraz estetyczne kadry, które będą przyciągać oglądającego.

Zobaczysz również jak wykorzystać światło naturalne oraz światło błyskowe oraz jak je mieszać by uzyskać odpowiednią atmosferę na zdjęciach.

Zajmiemy się również postprodukcją fotografii, tak by Twoje zdjęcia wyglądały bardzo dobrze. Nauczysz się pracy i poznasz tajniki obróbki zdjęć w programie Lightroom.

Przekonasz się również, że wcale nie musisz dysponować bardzo drogim sprzętem by Twoje zdjęcia wyglądały atrakcyjnie. Dowiesz się jak zrobić zdjęcia detali i przedstawić je w interesującej formie.

Wystarczy, że skorzystasz z tego szkolenia i dzięki temu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci przeprowadzić profesjonalną sesję zdjęciową każdej nieruchomości.

Szkolenie prowadzi Jan Bystrzonowski, który od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnie fotografią.


Kurs Fotografia nieruchomości

Naucz się robić profesjonalne i atrakcyjne zdjęcia nieruchomości - mieszkania lub domu. Zwiększ szansę na ich sprzedaż lub wynajem nawet kilkukrotnie. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 grudnia 2020 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!