Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Francuski dla początkujących - poziom A1

Premiera: Kurs Francuski dla początkujących - poziom A1


Kurs Francuski dla początkujących - poziom A1

Opanuj francuski na poziomie A1 w kilka godzin, dzięki praktycznym ćwiczeniom. Poznaj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę. Zacznij swobodnie komunikować się w tym języku w życiowych sytua... Dowiedz się więcej
Bonjour, Merci, Au revoir! Paryż, Wieża Eiffla, Croissanty, doskonałe wino, no i oczywiście piękny i dźwięczny język. Z tym najczęściej kojarzy się Francja. Jeżeli interesuje Cię zwłaszcza to ostatnie, już od dawna marzysz, żeby nauczyć się języka francuskiego, to dobrze trafiłeś.

Z Kursem Francuski dla początkujących - poziom A1 zaczniesz mówić, czytać i pisać po francusku i to już w zaledwie kilka godzin. Wszystko dzięki krótkim i praktycznym lekcjom wideo oraz masie interaktywnych zadań, które znajdziesz w tym kursie.

Możesz zapomnieć o nudnej i monotonnej nauce, szkolnym wkuwaniu słówek i zapamiętywaniu dziesiątek reguł gramatycznych. Tutaj otrzymasz różnorodne i angażujące ćwiczenia, nagrania audio z poprawną wymową "le boeuf" oraz inne pomoce naukowe. Do wszystkiego masz wygodny dostęp online, więc możesz się uczyć z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Laptop, smartfon, tablet, sam wybierz jak Ci najwygodniej.

W trakcie kursu stopniowo poznasz nowe słówka, gramatykę i nauczysz się poprawnej wymowy. Dzięki temu już po pierwszych lekcjach będziesz potrafił budować proste zdania w języku francuskim.

Szkolenie zawiera 20 rozdziałów, w których poznasz tematy takie jak jedzenie, szkoła, zawody, emocje, podróże, uczucia i wiele, wiele innych. Po zakończeniu kursu będziesz mógł swobodnie wypowiedzieć się na każdy z tych tematów, przestaniesz bać się rozmów z obcokrajowcami i w końcu zaczniesz używać francuskiego na co dzień.

Kurs prowadzi Maria Mroczek, która już od ponad sześciu lat jako lektorka pomaga innym w nauce francuskiego. Jeśli potrzebujesz francuskiego w pracy, w podróżach lub po prostu szukasz korepetycji, żeby poprawić swoje oceny w szkole lub na studiach, jest ona świetną osobą do pomocy.


Opublikowane 23 czerwca 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!