Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Gatsby.js - łatwe tworzenie wydajnych stron

Premiera: Kurs Gatsby.js - łatwe tworzenie wydajnych stron


Kurs Gatsby.js - łatwe tworzenie wydajnych stron

Naucz się szybko budować nowoczesne i niesamowicie wydajne strony z frameworkiem Gatsby.js. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się jaki framework JavaScript wybrać? Chciałbyś dowiedzieć się jak łatwo i szybko tworzyć nowoczesne strony internetowe? Zainteresuj się Gatsby.js i naszą najnowszą premierą: Kurs Gatsby.js - łatwe tworzenie wydajnych stron.

W tym kursie dowiesz się jak rozpocząć pracę z tym zyskującym coraz większą popularność frameworkiem Gatsby. Dzięki niemu będziesz mógł tworzyć szybko kompletne, gotowe do publikacji strony.

Strony w Gatsby świetnie się pozycjonują. Liczba dostępnych wtyczek rozwijających ich możliwości jest olbrzymia. Zapytania GraphQL, z którego Gatsby korzysta zrobią z Twojej strony bolid Formuły 1.

O tym jak wykorzystać potencjał Gatsby'ego dowiesz się krok po kroku z tego kursu. Powstał on z myślą o każdej osobie która zna podstawy JavaScript, HTML i React. Dowiesz się z niego m.in. w jaki sposób przygotować blok i odpowiednio go ostylować, korzystając z fantastycznych wtyczek jakie posiada Gatsby.

Zobaczysz jak skorzystać z Netlify i CMS oraz jak tworzyć zapytania GraphQL. Poznasz również komponenty Markdown dowiesz się co to Slug i do czego służy SecretKey.

Rozpoczniesz także projekt bloga o Mazurach. Stworzysz komponent koszyka i umieścisz stronę w chmurze Gatsby. Ukończenie tego kursu przygotuje Cię do samodzielnego stworzenia i opublikowania dowolnej strony internetowej opartej na Gatsby. Zainteresowany? Wiesz gdzie kliknąć.

Szkolenie prowadzi Tomasz Kaniecki, programista i Administrator systemów, który od ponad 10 lat bierze udział w różnego rodzaju projektach komercyjnych z wykorzystaniem różnych języków programowania.


Kurs Gatsby.js - łatwe tworzenie wydajnych stron

Naucz się szybko budować nowoczesne i niesamowicie wydajne strony z frameworkiem Gatsby.js. Dowiedz się więcejOpublikowane 4 marca 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!