Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Google Analytics 4 dla początkujących

Premiera: Kurs Google Analytics 4 dla początkujących


Kurs Google Analytics 4 dla początkujących

Opanuj GA4 od podstaw i zacznij wykorzystywać potęgę danych w biznesie. Naucz się analizować zachowania użytkowników na stronie i optymalizuj swoje działania w oparciu realne dane, a nie domysły. Dowiedz się więcej
Dlaczego klienci rezygnują z zakupów w Twoim sklepie? Które z Twoich działań rzeczywiście pozyskuje dla Ciebie klientów? Gdzie kierować budżety reklamowe, żeby zamiast je przepalać, zyskiwać największe zwroty? Co poprawić na stronie, żeby zwiększyć konwersję? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pozwoli Ci uzyskać Google Analytics 4. O ile wdrożyłeś go poprawnie i potrafisz interpretować zawarte w nim dane.

Kurs Google Analytics 4 dla początkujących zaczniesz od przejścia przez konfigurację GA4. Wdrożysz kod śledzący, zdarzenie dla e-commerce, połączysz G4 z innymi usługami i przede wszystkim przetestujesz poprawność działania Twojej implementacji, tak byś miał pewność, że podejmujesz decyzje na bazie realnych danych.

Następnie zajmiesz się raportami w G4, które mocno różnią się od tych, z których być może korzystałeś w starszej wersji Analytics. Zobaczysz jak odnaleźć się nie tylko w raportach standardowych, ale też stworzyć własne dzięki funkcji eksploracji. Dzięki temu lepiej dopasujesz GA4 zarówno pod kątem sklepu internetowego, jak i typowej strony internetowej, bloga czy serwisu informacyjnego.

Zobaczysz, jak dzięki zastosowaniu filtru segmentacji, analizowaniu trendów z ogromu danych w GA4 wyłuskać te dla Ciebie najbardziej wartościowe. Dowiesz się, dlaczego użytkownicy mogą opuszczać Twoją stronę. Nauczysz się zbierać wartościowe dane na ich temat dzięki funkcji User ID, Google Signals. Dowiesz się, jak tworzyć listy remarketingowe i wiele więcej.

Cały kurs realizowany będzie na praktycznym przykładzie sklepu z realnymi danymi, tak aby przekazywana wiedza była zrozumiała i abyś mógł ją szybko przełożyć na konkretne działania.

Jeżeli jesteś właścicielem biznesu, chcesz podejmować trafne decyzje na bazie danych, a nie przypuszczeń i domysłów. Chcesz się rozwijać w branży marketingowej, być może chcesz zdobyć pracę w agencji, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Krzysztof Nowaczyk - specjalista marketingu cyfrowego z pasją do analityki internetowej. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem kampanii Google Ads, Bing Ads, a wcześniej również Allegro Ads dla klientów.


Kurs Google Analytics 4 dla początkujących

Opanuj GA4 od podstaw i zacznij wykorzystywać potęgę danych w biznesie. Naucz się analizować zachowania użytkowników na stronie i optymalizuj swoje działania w oparciu realne dane, a nie domysły. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 listopada 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!