Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Gramatyka angielska od podstaw

Premiera: Kurs Gramatyka angielska od podstaw


Kurs Gramatyka angielska od podstaw

Opanuj angielską gramatykę od A do Z! Zapomnij o problemach z czasami, zastanawianiem się kiedy użyć “a(n)” lub odpowiedniego czasownika modalnego. Ogarnij tryby warunkowe, mowę zależną i wiele więcej Dowiedz się więcej
Nauka angielskiego idzie Ci nieźle, ale nadal nie ogarniasz gramatyki? Mylą Ci się czasy i konstrukcje takie jak mowa zależna i strona bierna? Masz problem z użyciem czasowników modalnych i zdań warunkowych? Ten kurs gramatyka angielska od podstaw na pewno Ci pomoże.

Znajdziesz w nim krótkie lekcje wideo pełne praktycznych wskazówek i ćwiczeń, w których poznasz wszystkie reguły i zasady angielskiej gramatyki, jakie musisz znać, aby poprawnie posługiwać się tym językiem.

Zobaczysz, jak stosować te reguły w różnych kontekstach i sytuacjach, od rozmów towarzyskich po prezentacje biznesowe. To świetna okazja, aby przy okazji poznać też wiele przydatnych zwrotów i słówek.

Zaczniesz od podstaw, takich jak struktury zdań i używanie czasów. W końcu zrozumiesz różnicę pomiędzy Past Simple a Present Perfect i przestaniesz błędnie ich używać.

Zajmiesz się również przymiotnikami i przysłówkami. Dowiesz się, jak tworzyć ich formy porównawcze i poprawnie ustalać kolejność w zdaniu. Poznasz też sprytne sposoby na zapamiętanie stosowania "a", "an" i "the", które dla nas Polaków potrafią być bardzo kłopotliwe.

Przejdziesz też przez bardziej złożone konstrukcje, jak Conditionals i Reported Speech. Jeśli chcesz nauczyć się angielskiej gramatyki raz na zawsze i nie wracać już do tego, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Ewa Beczek, lektorka języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Autorka kursu prowadzi szkolenia dla nauczycieli oraz jest autorką podcastu „Happy Kids Talk”, który znalazł się wśród 10 najlepszych podcastów dla kobiet.


Kurs Gramatyka angielska od podstaw

Opanuj angielską gramatykę od A do Z! Zapomnij o problemach z czasami, zastanawianiem się kiedy użyć “a(n)” lub odpowiedniego czasownika modalnego. Ogarnij tryby warunkowe, mowę zależną i wiele więcej Dowiedz się więcejOpublikowane 13 maja 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!