Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Gramatyka hiszpańska od podstaw

Premiera: Kurs Gramatyka hiszpańska od podstaw


Kurs Gramatyka hiszpańska od podstaw

Opanuj hiszpańską gramatykę, dzięki praktycznym przykładom i interaktywnym ćwiczeniom online. Poznaj czasy, tryby i konstrukcje gramatyczne, które często sprawiają problemy nie tylko początkującym. Dowiedz się więcej
Uczysz się hiszpańskiego od jakiegoś czasu, ale gramatyka nadal sprawia Ci problemy? Mylą Ci się te wszystkie czasy i tryby gramatyczne? Szukasz sprytnego sposobu, żeby opanować użycie zaimków, zapamiętać rodzajniki i w końcu zrozumieć Subjuntivo?

W takim razie ten kurs gramatyki hiszpańskiej od podstaw będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. W końcu przestaniesz martwić się, że to co powiesz lub napiszesz będzie niepoprawne i zaczniesz bez stresu komunikować się po hiszpańsku.

Kurs zaczniesz od czasowników z naciskiem na te nieregularne, które sprawiają najwięcej problemów. Poznasz sposoby na zapamiętywanie ich odmiany i nauczysz się stosować Ser, Estar i Haber w różnych kontekstach.

Sporo uwagi w kursie poświęcisz też samym czasom i konstrukcjom z czasownikami. Już nie będą Ci się mylić Pretérito Perfecto z Pretérito Imperfecto, czy Pretérito Indefinido. Nauczysz się poprawnie stosować konstrukcje z zaimkami, czyli tymi wszystkimi me, te, lo, la, a tryb łączący przestanie Ci się śnić po nocach.

Cały kurs ma formę krótkich materiałów video i ćwiczeń dostępnych online. Nie ma tutaj nudnego wkuwania dziesiątek regułek, tabelek, czy wyjątków. Jest za to praktyczne podejście, dzięki któremu znacznie szybciej zrozumiesz i opanujesz nawet najbardziej problematyczne konstrukcje. Jesteś gotowy popracować nad hiszpańską gramatyką? Więc do zobaczenia w kursie! Hasta luego.

Szkolenie prowadzi Wioletta Połeć, absolwentka filologii hiszpańskiej i angielskiej, która przez dziesięć lat mieszkała w Alpach Francuskich, pracując jako jako tłumaczka i lektorka.


Kurs Gramatyka hiszpańska od podstaw

Opanuj hiszpańską gramatykę, dzięki praktycznym przykładom i interaktywnym ćwiczeniom online. Poznaj czasy, tryby i konstrukcje gramatyczne, które często sprawiają problemy nie tylko początkującym. Dowiedz się więcejOpublikowane 19 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!