Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Growth Hacking - jak sprzedawać więcej

Premiera: Kurs Growth Hacking - jak sprzedawać więcej


Kurs Growth Hacking - jak sprzedawać więcej

Naucz się podchodzić do działań marketingowych w nieszablonowych sposób. Zbuduj mindset growth hackera i zacznij osiągać najwyższe zyski przy jak najniższych kosztach. Zacznij skalować swój biznes. Dowiedz się więcej
Wydajesz coraz więcej na marketing, ale nie jesteś zadowolony z efektów? To, co wcześniej działało, przestaje się sprawdzać? Akcje na Facebooku, reklamy w wyszukiwarce czy bannery wykupione na blogach przynoszą coraz mniejsze zwroty?

Growth hacking pozwoli Ci to zmienić, a Ty przekonasz się, że marketing można robić inaczej i efektywniej. Bez dużych budżetów czy zatrudniania drogich agencji. Za to z realnymi i mierzalnymi efektami, które osiągniesz, poświęcając swój czas, a nie pieniądze. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Growth Hacking - jak sprzedawać więcej.

W trakcie kursu poznasz skuteczne growth hacki, czyli metody, które pozwolą Ci skalować biznes i osiągać regularne wzrosty, o których pewnie nawet nie myślałeś, że w ogóle są możliwe.

Nie będziesz się jednak skupiać tylko na pojedynczych trikach, ale na całościowym podejściu do budowania strategii. Zobaczysz jak zoptymalizować absolutnie każde z Twoich obecnych działań prowadzących do zdobywania leadów czy generowania sprzedaży.

UX, copywriting, marketing automation, analityka, płatne reklamy, social selling, viral marketing czy email marketing oraz budowanie stron typu landing page to zaledwie kilka tematów poruszonych w kursie.

Dowiesz się jak identyfikować problemy, poprawiać je, analizować wyniki i dokonywać kolejnych optymalizacji tak, by wycisnąć jeszcze więcej ze wszystkich działań, które podejmujesz. Brzmi dobrze? W takim razie do zobaczenia w kursie, gdzie zaczniesz hackować swój marketing i sprzedaż. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Mateusz Wyciślik, przedsiębiorca i growth hacker, który od prawie 10 lat pomaga firmom z całego świata w budowaniu skalowalnych wzrostów on-line.


Kurs Growth Hacking - jak sprzedawać więcej

Naucz się podchodzić do działań marketingowych w nieszablonowych sposób. Zbuduj mindset growth hackera i zacznij osiągać najwyższe zyski przy jak najniższych kosztach. Zacznij skalować swój biznes. Dowiedz się więcejOpublikowane 10 stycznia 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!