Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Hiszpański dla początkujących-poziom A1

Premiera: Kurs Hiszpański dla początkujących-poziom A1


Kurs Hiszpański dla początkujących - poziom A1

Zdobądź podstawy języka hiszpańskiego w kilka godzin, dzięki praktycznym ćwiczeniom. Opanuj słownictwo, gramatykę i przydatne zwroty. Zacznij się płynnie komunikować po hiszpańsku na poziomie A1. Dowiedz się więcej
Od dawna chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego ale nie masz głowy do języków? Marzysz o tym, żeby podróżować i swobodnie porozumiewać się w tym języku z innymi ludźmi? A może znajomość języka hiszpańskiego jest Ci potrzebna w pracy?

W takim razie mamy coś dla Ciebie! Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Hiszpański dla początkujących - poziom A1. Bez względu na Twoją motywację, z tym kursem szybko opanujesz podstawy. Zaczniesz pisać, czytać i mówić po hiszpańsku.

Dlaczego miałbyś w ogóle wybrać właśnie ten kurs, skoro masz tyle innych opcji? Przede wszystkim dlatego, że nie ma tutaj typowo szkolnego podejścia. Zapomnij o nudnym wkuwaniu słówek, analizowaniu tabelek i uczeniu się niepotrzebnych reguł gramatycznych. Zrobimy to zupełnie inaczej.

Znajdziesz tutaj blisko tysiąc praktycznych ćwiczeń w różnej formie, nagrania audio, wideo z poprawną wymową i materiały dodatkowe, które pomogą Ci w powtórkach i zwiększą skuteczność nauki.

Do kursu masz wygodny dostęp przez internet, więc w dowolnym momencie możesz po prostu wrócić do dowolnej lekcji i ćwiczenia. Uczysz się więc w swoim tempie i wtedy, kiedy masz na to czas.

W trakcie ćwiczeń w naturalny sposób będziesz poznawał słownictwo, gramatykę i uczył się wymowy. W ten sposób już po pierwszych lekcjach będziesz potrafił budować proste zdania, a szkolenie składa się z 15 rozdziałów, w których zajmiemy się takimi tematami jak: liczby, pogoda, rodzina, zainteresowania, zwierzęta i wiele innych.

Po ukończeniu kursu będziesz potrafił rozmawiać na każdy z tych tematów. Przestaniesz bać się rozmów z obcokrajowcami i będziesz wykorzystywał język hiszpański w wielu codziennych sytuacjach. Do zobaczenia w kursie!

Kurs prowadzi Kamila Bieniek, lektorka języka hiszpańskiego, która od 5 lat zajmuje się jego nauczaniem. Autorka kursu na co dzień zajmuje się również tłumaczeniem tekstów i przygotowywaniem transkrypcji do filmów krótkometrażowych oraz wykładów uniwersyteckich w języku hiszpańskim.


Kurs Hiszpański dla początkujących - poziom A1

Zdobądź podstawy języka hiszpańskiego w kilka godzin, dzięki praktycznym ćwiczeniom. Opanuj słownictwo, gramatykę i przydatne zwroty. Zacznij się płynnie komunikować po hiszpańsku na poziomie A1. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 listopada 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!