Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Hiszpański dla początkujących-poziom A2

Premiera: Kurs Hiszpański dla początkujących-poziom A2


Kurs Hiszpański dla początkujących - poziom A2

Wejdź na wyższy poziom hiszpańskiego w kilka godzin! Opanuj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę, dzięki setkom praktycznych zadań. Zapomnij o nudnej teorii i ucz się tego co naprawdę przydatne! Dowiedz się więcej
Podstawy hiszpańskiego już za Tobą? Chcesz wskoczyć poziom wyżej, ale masz dość wkuwania nudnych słówek i regułek? Chcesz przede wszystkim swobodnie rozmawiać po hiszpańsku i opanować te aspekty języka, które są naprawdę przydatne? Zależy Ci na tym, aby bez przeszkód wykorzystywać ten język w pracy, podróżach i codziennych sytuacjach?

W takim razie idealnie trafiłeś! Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Hiszpański dla początkujących - poziom A2.

Razem z nim szybko i w ciekawej formie przejdziesz z poziomu A1 do poziomu A2, a wszystko bez tracenia czasu na dojazdy czy umawiania się na konkretne godziny z lektorami, bo z materiałów zawartych w tym kursie możesz korzystać kiedy tylko chcesz. Wystarczy laptop, tablet bądź smartfon z dostępem do internetu, bo cały kurs ma wygodną formę online wzbogaconą o interaktywne ćwiczenia i zadania.

Dzięki temu efektywnie wykorzystujesz każdą minutę, uczysz się bez zbędnego stresu i w swoim tempie. W tym kursie znajdziesz aż 15 rozdziałów o bardzo różnorodnych tematach takich jak sport, ogrodnictwo, wizyta u lekarza, podróże, rezerwacja pokoju w hotelu, świat fantastyczny i wirtualny, przestępstwa, życie w wielkim mieście kontra życie na wsi, a oprócz tego całą masę zwrotów i wyrażeń oraz słownictwa również tego używanego potocznie.

Każdą z tych rzeczy opanujesz w odpowiednim kontekście za pomocą krótkich ćwiczeń, mini dialogów, prostych tekstów historii materiałów audio i wideo. Również w takiej praktycznej formie zdobędziesz wiedzę na temat gramatyki na poziomie A2, na przykład czasy przeszłe, czas przyszły oraz tryb rozkazujący.

Nie ma miejsca na nudę. Do kursu otrzymasz również całą masę materiałów dodatkowych, takich jak tablice gramatyczne z czasami, słowniczek z wyrażeniami oraz materiały o charakterze kulturowym, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę na temat krajów hiszpańskojęzycznych.

Jeżeli szukasz kursu, który prowadzony jest na luzie, uczy praktycznych rzeczy i pozwala na zdobywanie wiedzy bez ograniczeń w dowolnym miejscu i czasie, do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Kamila Bieniek, lektorka, która od ponad 4 lat prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego na różnych stopniach zaawansowania i dla osób w różnym wieku.


Kurs Hiszpański dla początkujących - poziom A2

Wejdź na wyższy poziom hiszpańskiego w kilka godzin! Opanuj przydatne zwroty, słownictwo i gramatykę, dzięki setkom praktycznych zadań. Zapomnij o nudnej teorii i ucz się tego co naprawdę przydatne! Dowiedz się więcejOpublikowane 25 listopada 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!