Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Hiszpański w podróży i na wakacjach

Premiera: Kurs Hiszpański w podróży i na wakacjach


Kurs Hiszpański w podróży i na wakacjach

Opanuj hiszpańskie zwroty i słownictwo niezbędne podczas każdej podróży! Naucz się tego co naprawdę przyda Ci się w typowych sytuacjach podczas zagranicznych wyjazdów. Dowiedz się więcej
Uwielbiasz kulturę hiszpańską? Lubisz podróżować? Planujesz wyjazd do tego pięknego, słonecznego kraju w niedalekiej przyszłości? Chcesz przestać stresować się, gdy trzeba porozmawiać w języku hiszpańskim za granicą, np. w hotelu? W takim razie ten Kurs Hiszpański w podróży i na wakacjach jest dla Ciebie!

Dzięki niemu szybko opanujesz słownictwo i wyrażenia przydatne w sytuacjach, które najczęściej mają miejsce podczas podróży. Od zameldowania się w hotelu, przez zamawianie potraw w restauracji po prośbę o wskazanie drogi.

Nie zabraknie również tematów takich jak wypożyczenie samochodu czy sytuacje awaryjne, jak wizyta u lekarza. W kursie znajdziesz krótkie lekcje wideo oraz mnóstwo zadań, które umożliwią Ci przećwiczenie wszystkich wyrażeń w konkretnych sytuacjach i kontekstach.

W końcu przestaniesz bać się rozmowy w języku hiszpańskim oraz zyskasz pewność siebie podróżując po hiszpańskojęzycznych krajach. To jak? Gotowy, aby zanurzyć się w kulturze hiszpańskiej i rozpocząć swoją przygodę? Sprawdź kurs i przekonaj się, jak fascynujący może być świat języka hiszpańskiego.

Szkolenie prowadzi Aleksandra Jabłońska-Diug, lektorka hiszpańskiego, która pasją do tego języka zaraża już od wielu lat, ucząc zarówno dzieci, jak i dorosłych. Autorka kursu dużo podróżuje po świecie, używając hiszpańskiego każdego dnia.


Kurs Hiszpański w podróży i na wakacjach

Opanuj hiszpańskie zwroty i słownictwo niezbędne podczas każdej podróży! Naucz się tego co naprawdę przyda Ci się w typowych sytuacjach podczas zagranicznych wyjazdów. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 marca 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!