Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs HitFilm Express - jak edytować i montować filmy

Premiera: Kurs HitFilm Express - jak edytować i montować filmy


Kurs HitFilm Express - jak edytować i montować filmy

Poznaj najlepsze techniki montażu filmów, wykorzystaj ciekawe efekty i twórz niesamowite klipy w darmowym HitFilm Express! Dowiedz się więcej
Chciałbyś nauczyć się montażu filmów? Szukasz dobrego na start i darmowego programu do edycji wideo? Więc powinna zainteresować Cię nasza premiera: Kurs HitFilm Express - jak edytować i montować filmy.

Nawet podstawowa umiejętność edycji filmów to coś co w dzisiejszych czasach może otworzyć nam nowe możliwości. W tym szkoleniu dowiesz się jak opanować program od całkowitych podstaw nawet jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tego typu oprogramowaniem.

Poznasz interfejs i możliwości edycji filmów profesjonalnie lub do własnego użytku. Na praktycznych przykładach nauczysz się swobodnie poruszać po programie i pracować na osi czasu.

Wykorzystamy narzędzia, efekty, warstwy, maski i wiele innych opcji. Będziemy pracować tak aby ułatwić sobie zrozumienie działania tego programu. Będziemy dokonywać cięcia na klipach, aby skrócić lub wydłużyć ich długość.

Nie zapomnimy o dodaniu przejść między ujęciami tak aby wyglądały bardziej płynnie i profesjonalnie. Poznamy technikę kontroli nad czasem materiału oraz jego właściwościami fizycznymi takimi jak wymiary kształt, czy kolor oraz wiele innych właściwości.

Nie zabraknie podstawowej pracy z audio jak dopasowanie głośności czy nakładanie efektów. Zobaczysz jak wykonywać prawidłową korektę kolorów naszego wideo i przygotować je pod fajnie wyglądający color grading, dzięki temu nasz film będzie wyglądał miło dla oka i na pewno bardziej efektownie.

Poznamy też podstawy tworzenia tekstu oraz dodawania napisów końcowych. Do kursu dołączone są pliki, z których autor korzysta podczas tworzenia projektów. Dzięki temu w łatwy sposób można przećwiczyć to co jest pokazane w lekcjach.

Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Błażej Witkowski, Grafik 2D i 3D z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu interesuje się również montażem i edycją wideo i prowadzi swój kanał na YouTube.


Kurs HitFilm Express - jak edytować i montować filmy

Poznaj najlepsze techniki montażu filmów, wykorzystaj ciekawe efekty i twórz niesamowite klipy w darmowym HitFilm Express! Dowiedz się więcejOpublikowane 1 kwietnia 2021 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!