Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Influencer marketing - współpraca reklamowa z influencerami od A do Z

Premiera: Kurs Influencer marketing - współpraca reklamowa z influencerami od A do Z


Kurs Influencer marketing - współpraca reklamowa z influencerami od A do Z

Naucz się dobierać idealnych influencerów do współpracy. Dowiedz się jak prowadzić z nimi skuteczne kampanie reklamowe i zwiększać rozpoznawalność swojej marki. Dowiedz się więcej
Jesteś marketerem, dyrektorem marketingu lub brand managerem? A może po prostu chcesz rozwijać się w digital marketingu? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Influencer marketing - współpraca reklamowa z influencerami od A do Z.

Czy wiesz, że influencer marketing generuje w skali całego świata miliardy dolarów, a największe marki, ale także najmniejsze lokalne firmy biją się o to, aby zyskać uznanie kluczowych liderów opinii i współpracować właśnie z największymi influencerami w swojej branży?

Jeśli tak, to masz pewność, że właśnie teraz jest Ci potrzebna wiedza z zakresu influencer marketingu, aby wiedzieć, jak wykorzystać współpracę ze znanymi twórcami właśnie w Twoim biznesie.

Ten kurs influencer marketingu to kilka godzin wiedzy w pigułce, w której dowiesz się, w jaki sposób prowadzić kampanię z influencerami, w jaki sposób wymyślać i kreować różne działania, czy jak tworzyć razem z nimi treści.

W kursie poznasz również influencer marketing od strony formalnej. Dowiesz się w jaki sposób rozliczać kampanie, jak stawiać sobie cele, jak oczekiwać i jak stawiać pewne wyzwania twórcom, z którymi współpracujesz.

Można więc powiedzieć, że w kilka godzin otrzymasz kompletny, pełny zestaw wiedzy o tym, w jaki sposób działać w influencer marketingu. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Mateusz Buczkowski, Digital Marketer od lat zajmujący się prowadzeniem działań marketingowych z wykorzystaniem social mediów i content marketingu. Autor kursu w swojej karierze współpracował z takimi markami jak m.in. Subway, Bacardi, Westwing, czy Żak.


Kurs Influencer marketing - współpraca reklamowa z influencerami od A do Z

Naucz się dobierać idealnych influencerów do współpracy. Dowiedz się jak prowadzić z nimi skuteczne kampanie reklamowe i zwiększać rozpoznawalność swojej marki. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 kwietnia 2022 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!