Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Instagram Reels - sekrety angażujących rolek

Premiera: Kurs Instagram Reels - sekrety angażujących rolek


Kurs Instagram Reels - sekrety angażujących rolek

Naucz się tworzyć viralowe rolki na Instagramie i zbuduj rozpoznawalny profil! Poznaj pomysły na angażujące reelsy, wykorzystaj trendy, naucz się kreatywnego montażu i zatrzymaj uwagę odbiorców. Dowiedz się więcej
Chciałbyś tworzyć ciekawe i angażujące Reelsy, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś. Ten kurs Instagram Reels - sekrety angażujących rolek pomoże Ci stać się Reels Masterem.

W trakcie szkolenia nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do tworzenia dynamicznych i viralowych Reelsów, a Twoje zasięgi poszybują w górę.

Zaczniesz od podstaw. Nauczysz się jak wykorzystać odpowiednie audio i gdzie je znaleźć, a także jak sztuczna inteligencja może pomóc Ci usprawnić proces tworzenia Reelsów.

W części praktycznej kursu nauczysz się, jak w szybki i efektywny sposób nagrywać wideo. Poznasz różne techniki nagrywania, triki, które usprawnią Ci nagrywanie Reelsów, a także poznasz tajniki montażu w różnych aplikacjach.

Przekonasz się jak używać Instagram Reels, aby wyrazić siebie, wpisując się w trendy, ale działając zgodnie z własnym temperamentem.

Zyskasz sprawdzone know-how, jak rozgryźć algorytm Instagrama i jak tworzyć angażujące wideo i zyskiwać nowych odbiorców.

Szkolenie prowadzą Natalia Gosik i Patrycja Kapela, które od lat współpracują tworząc niezwykle angażujące i estetyczne treści. Od 2020 roku skupiają się głównie na tworzeniu Reelsów, łącząc strategię marketingową, kreatywność, umiejętności techniczne i artystyczne wyczucie.


Kurs Instagram Reels - sekrety angażujących rolek

Naucz się tworzyć viralowe rolki na Instagramie i zbuduj rozpoznawalny profil! Poznaj pomysły na angażujące reelsy, wykorzystaj trendy, naucz się kreatywnego montażu i zatrzymaj uwagę odbiorców. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 września 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!