Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Inteligencja emocjonalna - jak radzić sobie z emocjami

Premiera: Kurs Inteligencja emocjonalna - jak radzić sobie z emocjami


Kurs Inteligencja emocjonalna - jak radzić sobie z emocjami

Poznaj lepiej swoje emocje i naucz się nimi zarządzać. Opanuj techniki radzenia sobie z konfliktami, zredukuj stres i napięcie. Przestań ulegać presji otoczenia i zacznij podejmować lepsze decyzje. Dowiedz się więcej
Dlaczego zdarza nam się stresować przed ważnymi wydarzeniami? Czemu pewne sytuacje męczą i eksploatują nas emocjonalnie? Co stoi za tym, że odwlekamy działania, by nie mierzyć się z trudnymi emocjami?

Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania koniecznie sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Inteligencja emocjonalna - jak radzić sobie z emocjami. Dowiesz się w nim jak zacząć wykorzystywać emocje na swoją korzyść np. do radzenia sobie w wymagających sytuacjach.

Zdobędziesz fundamentalną wiedzę na temat nas samych, której prawdopodobnie nie uczono Cię w szkole, a jednak emocje towarzyszą nam przez całe życie. Każdego dnia nadają kształt naszym decyzjom i działaniom.

Podczas kursu nauczysz się lepiej korzystać z twojego wewnętrznego procesora, czyli mózgu po to, żebyś mógł dużo lepiej i dużo spokojniej podchodzić do wielu życiowych sytuacji, lepiej działać i podejmować kluczowe decyzje. A wszystko to w oparciu o rzetelną wiedzę z zakresu psychologii, terapii, neurobiologii i coachingu.

Zaczniesz lepiej rozumieć i wyrażać własne potrzeby, zobaczysz jak przestać ulegać presji otoczenia i poznasz techniki autoterapeutyczne, które pomogą Ci radzić sobie z trudnymi emocjami.

Poznasz wiele barwnych przykładów z setek warsztatów i sesji indywidualnych, prowadzonych przez autora kursu. Do tego szereg badań, ćwiczeń oraz technik, które pomogą Ci zarządzać swoimi emocjami na co dzień. To praktyczna wiedza, która przyda Ci się na długie lata i będziesz z niej z powodzeniem korzystać.

Szkolenie prowadzi Robert Szczepaniak, certyfikowany coach integratywny i terapeuta racjonalnej terapii zachowań. Autor kursu od dziewięciu lat zajmuje się szkoleniami i edukacją, a w tym kursie będzie pełnił rolę twojego instruktora inteligencji emocjonalnej.


Kurs Inteligencja emocjonalna - jak radzić sobie z emocjami

Poznaj lepiej swoje emocje i naucz się nimi zarządzać. Opanuj techniki radzenia sobie z konfliktami, zredukuj stres i napięcie. Przestań ulegać presji otoczenia i zacznij podejmować lepsze decyzje. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 października 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!