Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Inwestowanie dla początkujących

Premiera: Kurs Inwestowanie dla początkujących


Kurs Inwestowanie dla początkujących

Zacznij przygodę z inwestowaniem i zbuduj swoją finansową przyszłość. Poznaj różne klasy aktywów, naucz się technik analizy i poznaj skuteczne strategie inwestycyjne. Dowiedz się więcej
Chcesz zwiększyć swój kapitał i uchronić go przed inflacją? Chcesz wejść w świat inwestycji, nauczyć się analizować trendy rynkowe i stworzyć strategię, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele inwestycyjne? W takim razie nasz Kurs Inwestowania dla początkujących będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Dla kogo jest to szkolenie? Dla wszystkich tych osób, które obecnie albo w niedalekiej przyszłości zamierzają rozpocząć swoją przygodę inwestycyjną, bądź też szukają spokojnej przystani dla już zarobionych pieniędzy. OK, w takim razie co znajduje się wewnątrz szkolenia?

Poznasz w nim różne klasy aktywów. Zaczniemy od biznesu, w którym bardziej od pieniędzy będzie interesował Cię Twój know-how oraz ilość czasu, który będziesz chciał poświęcić na budowę tego biznesu. Zdobędziesz też wiedzę o nieruchomościach, gdzie te pieniądze są wręcz wymagane na samym początku.

Poznasz różne klasy aktywów notowanych na giełdzie, akcje, ETF-y, które robią teraz furorę, ale również instrumenty bardziej terminowe, wymagające nieco większej ilości czasu, ale dające również większy potencjał.

Zdobędzie też wiedzę na temat inwestowania w surowce i złoto. Poznasz inwestycje alternatywne, m.in. w dzieła sztuki, alkohole inwestycyjne czy numizmatykę. Dla każdego z aktywów zostanie poświęcona oddzielna lekcja, w której poznasz ich potencjał i wymagania.

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego masz płacić za to szkolenie, skoro wiedza jest dostępna w internecie za darmo? Pomijając już aspekt merytoryczny tej wiedzy, nie jest ona do końca darmowa, ponieważ będziesz musiał spędzić masę godzin na to, żeby tę wiedzę filtrować, a potem jeszcze przejść odpowiednie materiały wideo.

Wielką szkodą byłoby, gdyby okazało się, że to, czego się nauczyłeś, nie możesz wykorzystać w praktyce w Polsce. Dodatkowo w tym szkoleniu znajdziesz jeszcze jedną lekcję, gdzie autor pokaże Ci swoje indywidualne inwestycje. Nie po to, żebyś skopiował je jeden do jednego, ale po to, żebyś mógł się zainspirować i rzeczy, które bardziej będą Ci odpowiadały, mógł zastosować u siebie.

Szkolenie prowadzi Paweł Salamucha, inwestor i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. W jego portfolio oprócz inwestycji czysto giełdowych, znajdują się takie aktywa jak działalność gospodarcza, udziały w kilku spółkach i szereg inwestycji alternatywnych, przynoszących przychód na co dzień.


Kurs Inwestowanie dla początkujących

Zacznij przygodę z inwestowaniem i zbuduj swoją finansową przyszłość. Poznaj różne klasy aktywów, naucz się technik analizy i poznaj skuteczne strategie inwestycyjne. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 czerwca 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!