Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak budować wizerunek - skuteczne techniki autoprezentacji

Premiera: Kurs Jak budować wizerunek - skuteczne techniki autoprezentacji


Kurs Jak budować wizerunek - skuteczne techniki autoprezentacji

Poznaj sprawdzone techniki autoprezentacji, dowiedz się jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i buduj pozytywny wizerunek w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się więcej
Chcesz dowiedzieć się jak zbudować pozytywny wizerunek? Nie wiesz jak wywierać dobre wrażenie na innych i zadbać o swoją autoprezentację? Więc sprawdź naszą premierę: Kurs Jak budować wizerunek - skuteczne techniki autoprezentacji.

Trudno byłoby rozwinąć swoją karierę zupełnie w oderwaniu od innych osób. W końcu niezależnie od tego w jaki sposób pracujesz, zawsze rozwój Twojej ścieżki zawodowej będzie w jakimś stopniu zależał od tego jakie wrażenie wywrzesz na innych osobach np. szefach albo klientach.

Dlatego właśnie powstał kurs autoprezentacji, czyli kierowania wrażeniem jakie wywieramy na innych osobach. W kursie na samym początku poznasz teorię tego, co sprawia że jedni ludzie nas lubią, a inni nie.

Następnie przejdziemy już do czystej praktyki. Dowiesz się między innymi o tym jak napisać fantastyczne CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, co opowiadać o sobie nowo poznanym osobom, czy jak zabrać się za budowanie własnej marki osobistej w mediach społecznościowych.

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, specjalistka psychologii biznesu, która za najlepszą zabawę uważa zdobywanie nowej wiedzy.


Kurs Jak budować wizerunek - skuteczne techniki autoprezentacji

Poznaj sprawdzone techniki autoprezentacji, dowiedz się jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i buduj pozytywny wizerunek w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 kwietnia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!