Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak być asertywnym - sztuka wyrażania własnego zdania i emocji

Premiera: Kurs Jak być asertywnym - sztuka wyrażania własnego zdania i emocji


Kurs Jak być asertywnym - sztuka wyrażania własnego zdania i emocji

Opanuj sztukę asertywności w relacjach prywatnych, zawodowych i zacznij żyć w zgodzie ze sobą. Zobacz jak bronić się przed naciskiem, manipulacją i naucz się wyrażać własne zdanie w każdej sytuacji. Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się asertywności? Chcesz nauczyć się stawiać granice tam, gdzie trzeba je postawić? Pragniesz nauczyć się odmawiać, jeżeli nie chcesz czegoś robić, albo nie dopuszczać pewnych wpływów do siebie?

Chcesz jednocześnie nauczyć się swobodnie otwarcie wypowiadać na różne tematy, mówić o swoich potrzebach, o swoich uczuciach, o swoich poglądach w towarzystwie, wśród znajomych, ale także wśród obcych osób?

Mamy coś dla Ciebie! Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Jak być asertywnym - sztuka wyrażania własnego zdania i emocji.

Jeżeli chcesz nauczyć się obrony przed manipulacją, żeby nigdy więcej nie robić czegoś, na co nie masz ochoty, a jednocześnie czuć się OK, z tym że komuś odmawiasz, to to jest kurs dla Ciebie.

Już dzisiaj możesz do niego dołączyć i dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o asertywności oraz przejść pełen kompletny proces szkoleniowy, dzięki któremu asertywność będzie dla Ciebie naturalna, będzie przychodzić Tobie z łatwością i będzie dla Ciebie dostępna o wiele bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

W tym kursie poznasz techniki asertywnej komunikacji, gotowe schematy komunikatów, które możesz zastosować w swoim życiu, kiedy o coś prosisz, ale też, kiedy chcesz komuś odmówić stanowczo i asertywnie. Zadbamy także o Twoją mentalność, czyli o to, aby mieć swobodę do wyrażania swoich asertywnych komunikatów. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Kamil Lizurej, trener mentalny, który na co dzień pomaga ludziom uwierzyć w siebie, osiągać wyznaczone cele i żyć w zgodzie ze sobą.


Kurs Jak być asertywnym - sztuka wyrażania własnego zdania i emocji

Opanuj sztukę asertywności w relacjach prywatnych, zawodowych i zacznij żyć w zgodzie ze sobą. Zobacz jak bronić się przed naciskiem, manipulacją i naucz się wyrażać własne zdanie w każdej sytuacji. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 czerwca 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!