Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak efektywnie organizować i prowadzić spotkania

Premiera: Kurs Jak efektywnie organizować i prowadzić spotkania


Kurs Jak efektywnie organizować i prowadzić spotkania

Naucz się skutecznego planowania i prowadzenia spotkań. Dowiedz się jak przygotować agendę, angażować uczestników i efektywnie zarządzać czasem podczas dyskusji. Dowiedz się więcej
Masz wrażenie, że ludzie ciągle patrzą na zegarek gdy prowadzisz spotkanie? Nie potrafisz ich zaangażować i zachęcić do dyskusji? A może masz wrażenie, że marnujesz swój czas bo spotkanie to jeden wielki chaos i ciągle odbiegacie od tematu?

Możesz to zmienić, a nasz Kurs Jak efektywnie organizować i prowadzić spotkania. z pewnością Ci pomoże. W tym kursie nauczysz się prowadzenia efektywnych spotkań tak by były pomocą w rozwoju Twojego biznesu, a nie jedynie marnowaniem czasu i energii.

Zaczniemy od planowania. Dowiesz się dokładnie jak się przygotować, kogo powinieneś zaprosić na spotkanie i ile czasu zarezerwować. W tym kursie znajdziesz same praktyczne konkrety. Na przykład dowiesz się jak rozpocząć i zakończyć spotkanie, jak napisać agendę i follow-up, czy co zrobić jeżeli uczestnicy odbiegają od tematu albo przychodzą nieprzygotowani.

Nauczysz się też przydatnych umiejętności, które pomogą Ci np. przeprowadzić prezentację czy angażować uczestników spotkania. Poznasz też różne style spotkań w zależności od tematu czy zaproszonych uczestników. Wierzymy w to, że po tym kursie każde twoje spotkanie będzie wulkanem pomysłów.

Wraz z uczestnikami będziecie na nim podejmować konkretne decyzje, a na koniec będziecie mieli jasny plan dalszego działania. Jeżeli chcesz by spotkania były narzędziem do rozwoju Twojego biznesu, widzimy się w kursie. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, specjalistka psychologii biznesu, której misją jest rozwijanie w ludziach pasji przedsiębiorczości.


Kurs Jak efektywnie organizować i prowadzić spotkania

Naucz się skutecznego planowania i prowadzenia spotkań. Dowiedz się jak przygotować agendę, angażować uczestników i efektywnie zarządzać czasem podczas dyskusji. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 lutego 2022 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!