Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Premiera: Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem


Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Nie potrzebujesz drogiej kamery ani aparatu... zachwycające wideo możesz nagrać swoim smartfonem! W tym kursie poznasz konkretne ustawienia, triki i aplikacje, które Ci w tym pomogą! Dowiedz się więcej
Chcesz robić fajne i interesujące filmy swoim smartfonem? Kupiłeś nowoczesnego smartfona ze świetnym aparatem i chciałbyś wykorzystać jego możliwości? A może po prostu lubisz nagrywać pamiątkowe wideo np. z wakacji i chciałbyś robić to lepiej? W takim razie pewnie zainteresuje Cię nasza kolejna premiera: Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem.

W tym oto kursie online znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań: jaki smartfon wybrać do nagrywania filmów? Ile musisz na niego wydać? Jaki sprzęt dodatkowy jest Ci potrzebny? Mikrofon kierunkowy, krawatowy a może wbudowany? Który z nich sprawdza się najlepiej?

Dowiesz się, czy dodatkowa stabilizacja za pomocą gimbala jest Ci potrzebna. Czy powinieneś nagrywać przy świetle dziennym czy sztucznym? Jak oświetlać innych? Jak oświetlać siebie?

Dowiesz się jakie są najlepsze ustawienia do nagrywania filmów na smartfonie. Poznasz odpowiedź na fundamentalne pytanie: nagrywać w pionie czy w poziomie? Zgłębisz również regułę złotego podziału.

Dowiesz się jak robić proste ujęcia statyczne i ujęcia ruchome, głównie trzymając naszego smartfona w rękach. Poznasz kilka aplikacji do nagrywania, ale także do montowania docelowego filmu.

Nauczysz się kilku prostych podstawowych ujęć ze stabilizatorem, czyli gimbalem. Poznasz pięć żelaznych zasad w filmowaniu, dzięki którym będziesz kręcił wideo, które nie tylko spodoba się Twojej rodzinie czy najbliższym znajomym, ale najbardziej Tobie. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Jan Wołyński, który filmowaniem i montażem zajmuje się od wielu lat. Autor kursu chętnie udowania, że do kręcenia profesjonalnych materiałów nie potrzeba super profesjonalnego sprzętu. Ważniejsze jest doświadczenie i oryginalne podejście.


Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Nie potrzebujesz drogiej kamery ani aparatu... zachwycające wideo możesz nagrać swoim smartfonem! W tym kursie poznasz konkretne ustawienia, triki i aplikacje, które Ci w tym pomogą! Dowiedz się więcejOpublikowane 19 października 2021 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!