Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak napisać skuteczne CV i zdobyć pracę marzeń

Premiera: Kurs Jak napisać skuteczne CV i zdobyć pracę marzeń


Kurs Jak napisać skuteczne CV i zdobyć pracę marzeń

Naucz się tworzyć skuteczne CV dopasowane do konkretnych ofert pracy. Poznaj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wyróżnić się spośród innych kandydatów i zdobyć wymarzoną pracę. Dowiedz się więcej
Masz problem ze znalezieniem pracy? Aplikujesz na kolejne oferty pracy, ale nawet nie otrzymujesz odpowiedzi? W takim razie nasz nowy Kurs Jak napisać skuteczne CV i zdobyć pracę marzeń będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Kurs powstał, aby pomóc Ci w samodzielnym przygotowaniu Twoich dokumentów aplikacyjnych, tak by skutecznie wyróżnić się na tle innych kandydatów i przykuć uwagę pracodawcy, czy też rekrutera.

W trakcie kursu nauczysz się tworzyć spersonalizowane CV, które będzie odpowiadało wymaganiom oferty pracy, o którą się ubiegasz.

Poznasz najważniejsze informacje techniczne. Dowiesz się jak ułożyć poszczególne sekcje i jakie informacje w nich zawrzeć. Na konkretnych przykładach zobaczysz najczęstsze błędy kandydatów, jakie powstają na etapie tworzenia CV.

Czy wiesz, że z pozoru banalny błąd może obniżyć Twoje szanse lub wykluczyć Cię z rekrutacji? Dlatego dostaniesz mnóstwo porad, które są zgodne z obecnymi wymaganiami rynku pracy.

Nie zabraknie też informacji o graficznej stronie CV, która jest równie ważna, a często przez kandydatów pomijana.

Zobaczysz też wartościowe przykłady CV, przygotowanych pod konkretne stanowiska i oferty pracy. Jeżeli zależy Ci na tym, by skutecznie wyróżnić się na rynku i zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji, to ten kurs jest dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Paulina Bochnak , doradczyni zawodowa, która na co dzień wspiera klientów w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej, pomaga w przebranżowieniu i przygotowywaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych.


Kurs Jak napisać skuteczne CV i zdobyć pracę marzeń

Naucz się tworzyć skuteczne CV dopasowane do konkretnych ofert pracy. Poznaj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wyróżnić się spośród innych kandydatów i zdobyć wymarzoną pracę. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 kwietnia 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!