Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak optymalizować i rozliczać koszty w firmie

Premiera: Kurs Jak optymalizować i rozliczać koszty w firmie


Kurs Jak optymalizować i rozliczać koszty w firmie

Dowiedz się jak w kreatywny sposób generować i rozliczać koszty w firmie. Poznaj skuteczne sposoby wykorzystania przepisów prawa, które pozwolą Ci zoptymalizować płacone podatki. Dowiedz się więcej
Prowadzisz firmę i zastanawiasz się jak kreatywnie podejść do generowania kosztów? Czy wiedziałeś, że można w nie wrzucić np. szkolenia, wyjazdy, czy nawet takie rzeczy jak ubrania? A może pracujesz zdalnie jako freelancer i zastanawiasz się, jak mógłbyś zoptymalizować płacone podatki?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Jak optymalizować i rozliczać koszty w firmie.

Znajdziesz w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości związane z kosztami uzyskania przychodu. Dowiesz się, które wydatki mogą być kosztami uzyskania przychodu i jak zmniejszyć podstawę opodatkowania oraz podatek podlegający wpłacie do urzędu skarbowego.

Przyjrzyjmy się kwestii amortyzacji środków trwałych. Nauczysz się rozliczać koszty z wykorzystaniem samochodu w działalności i VAT od paliwa. Dowiesz się, jak zaliczyć do kosztów wyjazdy pracowników i przedsiębiorcy i wiele więcej.

Po tym kursie zobaczysz, jak duże masz w tym temacie możliwości i jak wiele możesz zaoszczędzić.

Boisz się, że kurs będzie prowadzony typowym księgowym językiem, że znowu ktoś będzie cytował artykuły z ustaw? Nie martw się. Autorka kursu unika tego wszędzie gdzie jest to możliwe. Szkolenie jest prowadzone z wykorzystaniem prostego, ludzkiego języka, a wszystkie zagadnienia przedstawione są na praktycznych przykładach. Zresztą zajrzyj do kursu i przekonaj się sam.

Szkolenie prowadzi Monika Krupa, księgowa z 18-letnim doświadczeniem. Autorka kursu prowadzi własne biuro rachunkowe i na co dzień pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać ich problemy.


Kurs Jak optymalizować i rozliczać koszty w firmie

Dowiedz się jak w kreatywny sposób generować i rozliczać koszty w firmie. Poznaj skuteczne sposoby wykorzystania przepisów prawa, które pozwolą Ci zoptymalizować płacone podatki. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 maja 2022 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!