Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak organizować i prowadzić webinary

Premiera: Kurs Jak organizować i prowadzić webinary


Kurs Jak organizować i prowadzić webinary

Dowiedz się jak organizować webinary i wykorzystaj je do przyciągania nowych klientów i budowania wizerunku firmy lub marki osobistej. Dowiedz się więcejChcesz stworzyć rozpoznawalną markę osobistą i zbudować wizerunek eksperta? Szukasz dodatkowych sposobów pozyskiwania klientów i zwiększenia sprzedaży? A może jesteś szkoleniowcem lub instruktorem i chciałbyś prowadzić swoje zajęcia również online? W takim razie na pewno zainteresuje Cię premiera Kursu Jak organizować i prowadzić webinary.

Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, dyrektorem marketingu, marketerem freelancerem, czy instruktorem lub trenerem. Ten kurs zabierze Cię w podróż po meandrach organizowania, promocji i prowadzenia webinarów.

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób dołączyć webinary do swojej strategii marketingowej oraz w jaki sposób pozyskiwać leady i zamieniać je potem w potencjalnych klientów.

Ten kurs, te kilka godzin sprawi, że będziesz w stanie jednoosobowo wykorzystać potencjał webinarów i przygotować, zorganizować i wypromować je od A do Z. Nauczysz się jak pozyskać widzów webinaru i co dla nich przygotować.

Poznasz sposoby na zainteresowanie publiki i wciągnięcie odbiorców do twojego lejka sprzedażowego. Dowiesz się w jaki sposób budować community widzów Twojego webinaru czy twojej serii webinarów.

Dzięki temu być może zyskasz fanów, którzy zostaną z Tobą i twoją marką na dłużej. Nie zwlekaj. Skorzystaj z 5-godzinnego kursu o tym, jak organizować, promować i prowadzić webinary. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Mateusz Buczkowski, Digital Marketer z wieloletnim doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych w różnych kanał. Pomaga biznesom tworzyć skuteczne strategie brandingowe i kreować spójny, profesjonalny wizerunek.


Kurs Jak organizować i prowadzić webinary

Dowiedz się jak organizować webinary i wykorzystaj je do przyciągania nowych klientów i budowania wizerunku firmy lub marki osobistej. Dowiedz się więcejOpublikowane 19 listopada 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!