Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak pozyskiwać klientów w internecie

Premiera: Kurs Jak pozyskiwać klientów w internecie


Kurs Jak pozyskiwać klientów w internecie

Dowiedz się jak zdobywać klientów i kontakty biznesowe online. Poznaj sprawdzone metody i narzędzia, które pozwolą Ci znaleźć osoby zainteresowane Twoimi produktami i usługami. Dowiedz się więcej
Prowadzisz biznes i chciałbyś pozyskiwać więcej klientów online? Chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym? A może myślisz o karierze w digital marketingu i chcesz poznać przydatne narzędzia i techniki pracy?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera - Kurs Jak pozyskiwać klientów w internecie.

I właśnie o nowych klientach będzie traktował ten kurs. Rozpoczniesz od takich podstaw jak posiadanie strony internetowej czy strony na Facebooku.

Następnie przejdziesz do bardziej skomplikowanych zagadnień i zobaczysz jak stosować landing page, jak tworzyć dobre lead magnety np. e-book, który będziesz wydawał w zamian za adres e-mail.

Dowiesz się w jaki sposób możesz pozyskiwać klientów poprzez grupy na Facebooku, webinary, boty i wiele, wiele innych. Poznasz specjalne serwisy branżowe, a także pewne katalogi, z których możesz korzystać po to, aby zdobywać nowych klientów.

Zajmiesz się również sektorem B2B. Przekonasz się czym różni się on od B2C. Zobaczysz czym jest social selling, a także w jaki sposób wykorzystywać zaawansowane narzędzia trackujące, takie jak chociażby leadfeeder po to, aby później móc docierać z reklamami do odpowiednich osób na przykład w serwisie LinkedIn.

Poznasz wiele przydatnych narzędzi m.in. Brand24, dzięki któremu będziesz mógł przeszukiwać internet pod kątem odpowiednich słów kluczowych, wskakiwać w dyskusje i pozyskiwać klientów. Dowiesz się również trochę na temat SEO i wielu innych metod pozyskiwania klientów online. Gotowy? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Adam Bakalarz, specjalista ds. digital marketingu, który na co dzień zajmuje się pomaganiem firmom w zwiększaniu obrotu i zdobywaniu nowych klientów.


Kurs Jak pozyskiwać klientów w internecie

Dowiedz się jak zdobywać klientów i kontakty biznesowe online. Poznaj sprawdzone metody i narzędzia, które pozwolą Ci znaleźć osoby zainteresowane Twoimi produktami i usługami. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 grudnia 2022 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!