Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze

Premiera: Kurs Jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze


Kurs Jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze

Naucz się zarządzać finansami domowymi i odkryj skuteczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy. Zdobądź dodatkowe źródła dochodu, dowiedz się jak radzić sobie z długami i zadbaj o swoją emeryturę. Dowiedz się więcej
Nie wiesz, gdzie rozchodzą się wszystkie Twoje pieniądze? Próbujesz coś zaoszczędzić, ale i tak wydajesz wszystko, co zarabiasz? A może zacząłeś martwić się o swoją emeryturę? Czas to zmienić i wziąć sprawy w swoje ręce. Pomoże Ci w tym nasza najnowsza premiera: Kurs Jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze.

W tym kursie nauczysz się zarządzać budżetem domowym, tak aby zadbać o swoje finanse i w końcu zacząć oszczędzać. Przekonasz się, że to nie takie trudne.

Jednym z najczęstszych zmartwień ludzi są finanse. Wciąż mamy wrażenie, że za mało zarabiamy, nie jesteśmy gotowi na awaryjne sytuacje, czy też nie potrafimy oszczędzić na spełnienie marzeń takich jak, zakup własnego, domu czy wyjazd na wakacje.

Ten kurs pomoże Ci to zmienić i zbudować w końcu poczucie bezpieczeństwa finansowego. Poznasz sposoby oszczędzania na codziennych wydatkach takich jak, media, jedzenie czy zakup sprzętu. Dowiesz się jak zabrać się za spłacanie długów, a także jaka wiedza i nastawienie psychologiczne pomogą Ci mądrzej gospodarować pieniędzmi.

Nauczysz się też jak nie dać się złapać na sprytne sztuczki marketingowców, które często sprawiają, że wydajesz więcej. Dowiesz się jak planować wydatki i jak zarządzać budżetem, żeby wiedzieć dokładnie, na co wydajesz pieniądze i jakie wprowadzić zmiany, aby przestać żyć od pierwszego do pierwszego.

Poznasz ponad 100 metod na oszczędzanie, a większość z nich będziesz mógł wprowadzić od zaraz. Zajmiemy się też kwestią, która najbardziej wpływa na nasze bezpieczeństwo finansowe, czyli poduszka finansowa. Są to oszczędności, dzięki którym nie straszne będą Ci nagłe wydatki takie jak, naprawa auta, wymiana zepsutego sprzętu, wizyta u specjalisty czy nawet chwilowa utrata pracy.

Dowiesz się, jak policzyć kwotę, która zapewni Ci bezpieczeństwo i jak odłożyć te pieniądze szybko i bezboleśnie. Ponad połowa Polaków nie ma żadnych oszczędności, nie bądź jednym z nich i zadbaj o swoje finanse.

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, psycholog biznesu i przedsiębiorca, która swoją pierwszą firmę założyła przed 20 rokiem życia i z powodzeniem prowadzi ją do dziś.


Kurs Jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze

Naucz się zarządzać finansami domowymi i odkryj skuteczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy. Zdobądź dodatkowe źródła dochodu, dowiedz się jak radzić sobie z długami i zadbaj o swoją emeryturę. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 października 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!