Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak prowadzić komunikację w social media i zwiększać sprzedaż

Premiera: Kurs Jak prowadzić komunikację w social media i zwiększać sprzedaż


Kurs Jak prowadzić komunikację w social media i zwiększać sprzedaż

Zadbaj o skuteczną komunikację swojej marki w mediach społecznościowych. Buduj zaangażowanie, przyciągają odbiorców i zwiększaj sprzedaż! Dowiedz się więcej
Prowadzisz profile w mediach społecznościowych i chciałbyś zwiększyć skuteczność swoich działań? Chcesz zbudować zaangażowaną społeczność, która będzie polecała Twoje produkty? A może marzysz o karierze jako social media manager? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego: premierę Kursu Jak prowadzić komunikację w social media i zwiększać sprzedaż.

Podczas szkolenia poznasz tajniki skutecznej komunikacji Twojej marki online. Przede wszystkim dowiesz się czym jest komunikacja, jak wybrać swoją personę oraz jak wybrać najważniejszy cel komunikacji Twojej marki.

Nauczysz się jak budować wizerunek swojej marki w social mediach, jak budować zaangażowaną społeczność, która, będzie uwielbiała twoje komunikaty, będzie na nie czekać, i która będzie z przyjemnością kupowała Twoje produkty.

Dowiesz się również w jaki sposób skutecznie docierać do swoich klientów i jak wykorzystywać różne naprawdę ciekawe narzędzia do komunikacji biznesowej.

Na koniec poznasz bardzo ciekawe rozwiązania jak content marketing, storytelling, a także tajemnicze punkty styku z marką.

Jeśli ten temat jest dla Ciebie interesujący, jeśli chciałbyś usprawnić lub w ogóle stworzyć komunikację swojej marki w mediach społecznościowych i zbudować podstawę do tego, żeby gromadzić naprawdę zaangażowaną społeczność, to ten kurs jest dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Katarzyna Ross, która od 2013 roku tworzy markę Po sukces na szpilkach. Autorka kursu na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom w tym, by mogły lepiej promować swoje biznesy, dzięki skutecznym działaniom online


Kurs Jak prowadzić komunikację w social media i zwiększać sprzedaż

Zadbaj o skuteczną komunikację swojej marki w mediach społecznościowych. Buduj zaangażowanie, przyciągają odbiorców i zwiększaj sprzedaż! Dowiedz się więcejOpublikowane 14 października 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!