Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak przebić konkurencję na Allegro i zwiększyć sprzedaż

Premiera: Kurs Jak przebić konkurencję na Allegro i zwiększyć sprzedaż


Kurs Jak przebić konkurencję na Allegro i zwiększyć sprzedaż

Opanuj Allegro Ads i inne formy promocji ofert na Allegro i wyprzedź konkurencję. Zobacz jak tworzyć lepsze oferty, docierać do nowych klientów i zwiększać zyski. Dowiedz się więcej
Sprzedajesz na Allegro? Szukasz nowych sposobów na dotarcie ze swoimi ofertami do większej liczby osób? A może zastanawiasz się, jakie elementy oferty najbardziej wpływają na sprzedaż i jak je wyróżnić? W takim razie sprawdź nasz nowy kurs online - Jak przebić konkurencję na Allegro i zwiększyć sprzedaż.

Dowiesz się z niego jak wykorzystać wewnętrzny system reklamowy Allegro Ads. Poznasz tajniki prowadzenia skutecznych kampanii. Nauczysz się tworzyć pierwsze struktury, by później przejść do zaawansowanych technik optymalizacji.

Poznasz różne metody promocji, np. wyróżnienia na liście ofert takie jak: monety, kupony czy strefa okazji. Nauczysz się też wyliczać i oceniać rentowność swoich działań reklamowych, tak byś miał pewność, że nie przepalasz bez sensu budżetu.

Poznasz również kilka narzędzi, które umożliwią Ci analizę zachowań potencjalnych klientów na Allegro i dowiesz się jak możesz wykorzystać takie informacje do zwiększenia sprzedaży.

Poznasz też inne narzędzia, dzięki którym zautomatyzujesz marketing i sprzedaż na Allegro. Możesz teraz myśleć, że to czarna magia i nie dasz sobie z tym rady, ale spokojnie, wszystko będzie wytłumaczone krok po kroku. Przekonasz się, że w praktyce jest to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Szkolenie prowadzi Adrian Pawlak, Specjalista PPC, który na co dzień zajmuje się prowadzeniem kampanii reklamowych na Allegro. Autor szkolenia w rekordowym miesiącu osiągnął ponad 1 000 000 zł przychodu z Allegro Ads dla jednego sprzedawcy.


Kurs Jak przebić konkurencję na Allegro i zwiększyć sprzedaż

Opanuj Allegro Ads i inne formy promocji ofert na Allegro i wyprzedź konkurencję. Zobacz jak tworzyć lepsze oferty, docierać do nowych klientów i zwiększać zyski. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 lutego 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!