Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje

Premiera: Kurs Jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje


Kurs Jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje

Poznaj praktyczne metody, które pomogą Ci zapanować nad stresem i kontrolować emocje. Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną i nie pozwól, by emocje przejęły nad Tobą kontrolę w trudnych sytuacjach. Dowiedz się więcej
Czy zdarzyło Ci się powiedzieć lub zrobić coś pod wpływem emocji czego później żałowałeś? Czy stres czasem tak bardzo Cię przytłacza, że masz problemy, żeby zasnąć w nocy? W takim może zainteresować Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje.

Stres i emocje to naturalne reakcje, które mają nam pomóc przygotować się do działania i dążyć do własnego szczęścia. Jeżeli jednak emocje za bardzo nas przytłoczą, a stres osiągnie za wysoki poziom, efekt może być dokładnie odwrotny.

Zamiast być gotowym do działania język plącze nam się na scenie, wchodzimy w konflikty albo wyładowujemy napięcie w sposób, który nie jest dla nas zdrowy. Dlatego właśnie powstał ten kurs zarządzania stresem i emocjami.

Na początku szkolenia poznasz nieco teorii z gruntu psychologii, ale przede wszystkim oparte na niej praktyczne techniki, które pozwolą Ci lepiej kontrolować własne reakcje.

W kolejnych lekcjach dowiesz się między innymi jak się skutecznie zrelaksować, w jaki sposób opanować tremę przed wystąpieniem publicznym, jak zachować zimną krew w konfliktach, a także jak rozwijać empatię i inteligencję emocjonalną, które nie tylko pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie, ale także tworzyć zdrowsze relacje.

Jeżeli więc chcesz odzyskać kontrolę i sprawić, żeby stres i emocje działały na twoją korzyść, ten kurs jest dla Ciebie!

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, specjalistka psychologii biznesu, której największą pasją jest zgłębianie psychologii człowieka.


Kurs Jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje

Poznaj praktyczne metody, które pomogą Ci zapanować nad stresem i kontrolować emocje. Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną i nie pozwól, by emocje przejęły nad Tobą kontrolę w trudnych sytuacjach. Dowiedz się więcejOpublikowane 27 października 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!