Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników

Premiera: Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników


Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników

Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i zaangażowania pracowników. Spraw, by Twój zespół był bardziej efektywny i pracował na sukces firmy! Dowiedz się więcej
W codziennej pracy zarządzasz zespołem i chciałbyś, by Twój team był bardziej zmotywowany? Jesteś właścicielem firmy lub menedżerem i chcesz poznać sposoby, by Twoi pracownicy, byli bardziej zaangażowani i zmotywowani do realizacji codziennych zadań? Więc koniecznie sprawdź naszą ostatnią premierę: Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników.

Zmotywowany pracownik to skarb każdej firmy. Taki pracownik jest bardziej wydajny sprawia mniej problemów a także chętniej pracuje na sukces firmy. Jednak niektórym przedsiębiorcom i menedżerom wydaje się, że wynagrodzenie to wystarczający czynnik motywacyjny. To duży błąd.

W kursie dowiesz się o wszystkich znanych nauce czynnikach, które motywują i angażują do pracy. Autorka kursu opowie nie tylko o wynagrodzeniu czy premiach finansowych, ale także o innych czynnikach motywacyjnych, które są równie skuteczne, a czasem nawet nie wymagają wydania ani złotówki.

Dowiesz się między innymi o tym jak dawać dobrą informację zwrotną, jak budować całe systemy motywacyjne, angażować do rywalizacji, czy planować zadania w taki sposób, aby angażowały w swoją realizację.

W kursie będą podane praktyczne rozwiązania tak, abyś mógł angażować i motywować swoich pracowników od zaraz. Jeśli więc w swoim zawodowym życiu zajmujesz się kierowaniem jakąś grupą ludzi to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, Psycholog biznesu, której pasją jest zgłębianie psychologii człowieka w procesach biznesowych.


Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników

Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i zaangażowania pracowników. Spraw, by Twój zespół był bardziej efektywny i pracował na sukces firmy! Dowiedz się więcejOpublikowane 23 września 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!