Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak skutecznie planować i realizować cele

Premiera: Kurs Jak skutecznie planować i realizować cele


Kurs Jak skutecznie planować i realizować cele

Dowiedz się jak skutecznie planować i realizować swoje cele osobiste i zawodowe. Poznaj techniki motywacji, naucz się zarządzać czasem i doprowadź każdą pracę do końca. Dowiedz się więcej
Planowanie to świetny pierwszy krok, ale prawdziwe trudności pojawiają się wtedy, gdy chcemy te plany realizować. Jak zabrać się za pracę i nie stracić zapału? Jak znaleźć czas i zdyscyplinować się, żeby zrealizować swoje cele? Sprawdź premierę naszego Kursu Jak skutecznie planować i realizować cele.

W tym kursie poznasz odpowiedź na pytania zadane powyżej, nauczysz się realizować plany i doprowadzać pracę do końca. W trakcie kursu dowiesz się, jak lepiej zarządzać sobą, jak mądrzej działać, osiągać więcej nie zaharowując się przy tym.

Dowiesz się jak działa motywacja, jak powinien wyglądać plan, który da się zrealizować oraz w jaki sposób diagnozować swoje trudności i szukać ich przyczyn.

Z takim arsenałem przydatnych informacji będziesz mógł przejść bezpośrednio do realizacji działań. Poznasz metody techniki i podejścia, które pozwolą Ci lepiej zarządzać zadaniami i znajdować optymalny sposób oraz czas na wykonanie zadań.

Nauczysz się m.in. tego, jak budować i porzucać nawyki, jak wykorzystywać rytuały, jakie są skuteczne metody na koncentrację, czy w jaki sposób zarządzać zadaniami i listami zadań.

Przestaniesz kończyć dzień z listą nieskończonych zadań. Przestaniesz czuć, że jesteś ciągle spóźniony. Będziesz działać lepiej, osiągać więcej, a przy tym na stałe obniżysz poziom stresu. Jeżeli więc czujesz, że masz trudności z realizowaniem swoich planów, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie prowadzi Agata Bijak, psycholog biznesu, która za najlepszą zabawę uważa zdobywanie nowej wiedzy. Autorka kursu chętnie dzieli się nią z innymi, a jej misją jest rozwijanie w ludziach pasji przedsiębiorczości.


Kurs Jak skutecznie planować i realizować cele

Dowiedz się jak skutecznie planować i realizować swoje cele osobiste i zawodowe. Poznaj techniki motywacji, naucz się zarządzać czasem i doprowadź każdą pracę do końca. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 grudnia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!