Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawne

Premiera: Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawne


Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawne

Poznaj prawa i obowiązki związane z wdrożeniem pracy zdalnej. Dowiedz się jak uniknąć błędów, zminimalizować ryzyko i zadbać o bezpieczeństwo firmy i pracowników podczas home office. Dowiedz się więcej
Wprowadziłeś lub zamierzasz wprowadzić w swojej firmie pracę zdalną? Wdrożyłeś już w tym celu wszystkie niezbędne procedury, ale wciąż zastanawiasz się, czy umowy z pracownikami, które podpisałeś, regulaminy, które przygotowałeś, odpowiednio zabezpieczają Cię jako pracodawcę? Czy przypadkiem nie narażasz się na jakieś komplikacje natury prawnej? Możemy Ci w tym pomóc.

Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawne opiera się na najczęściej zadawanych przez pracodawców pytaniach i zawiera praktyczne odpowiedzi, które będziesz mógł zastosować w praktyce swojej firmy, żeby móc spać spokojnie.

Dowiesz się tu m.in. czy dotyczy Cię obowiązek wprowadzenia pracy zdalnej, czy też nie musisz tego robić - a jeśli zdecydujesz się na taki krok, z jakimi kosztami powinieneś się liczyć. Nauczysz się, jaki sprzęt powinieneś zapewnić swoim pracownikom i czy w ogóle musisz to robić.

Poznasz jakie obowiązki w zakresie BHP powinieneś spełnić, a także jak zachować się w sytuacji, gdyby doszło do wypadku przy pracy zdalnej. Dowiesz się też jak możesz zabezpieczyć przepływ danych, zwłaszcza w sytuacji, kiedy pracownicy przy pracy zdalnej będą posługiwali się własnym sprzętem.

Finalnie dowiesz się również i tego, jak zarządzać i monitorować czas pracy pracowników, a także komunikować się z nimi przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, jak wideokonferencje, czaty czy komunikatory internetowe. Wszystko podane prostym, przystępnym językiem i poparte praktycznymi przykładami, które będziesz mógł wprowadzić do dokumentów funkcjonujących w Twojej firmie.

Kurs prowadzi Marek Jarosiewicz - adwokat, który na co dzień współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorcami, pomagając im m.in. przy wdrażaniu pracy zdalnej. Doskonale wie, z jakimi wątpliwościami, problemami borykają się na co dzień osoby takie jak Ty, a także jak można je rozwiązać!


Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawne

Poznaj prawa i obowiązki związane z wdrożeniem pracy zdalnej. Dowiedz się jak uniknąć błędów, zminimalizować ryzyko i zadbać o bezpieczeństwo firmy i pracowników podczas home office. Dowiedz się więcejOpublikowane 19 września 2023 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!