Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak wykorzystać ChatGPT w biznesie i marketingu

Premiera: Kurs Jak wykorzystać ChatGPT w biznesie i marketingu


Kurs Jak wykorzystać ChatGPT w biznesie i marketingu

Poznaj przydatne scenariusze wykorzystania ChatGPT. Dowiedz się jak tworzyć skuteczne polecenia dla AI, które pozwolą Ci zautomatyzować pracę i rozwiązać realne problemy w biznesie i marketingu. Dowiedz się więcej
Masz dość szkoleń w stylu tysiąc poleceń ChatGPT, które powinieneś już znać? Chcesz poznać naprawdę przydatne scenariusze wykorzystania sztucznej inteligencji w Twojej firmie? Jesteś Marketerem, Copywriterem, specjalistą do spraw obsługi klienta, social mediów i szukasz rozwiązań, które pomogą Ci pracować mądrze, a nie ciężko? Wszystkiego dowiesz się właśnie w tym kursie.

Z tego Kursu Jak wykorzystać ChatGPT w biznesie i marketingu dowiesz się, jak budować skuteczne polecenia dla sztucznej inteligencji i wykorzystać GPT do rozwiązywania różnych biznesowych problemów. Pokażę Ci, jak dokonać przy jego pomocy analizy rynku, prześwietlić konkurencję, czy ulepszyć Swoją ofertę według wskazówek AI.

Zobaczysz, jak w kilka sekund wygenerować dziesiątki, pomysłów na artykuły i chociażby stworzyć z nich gotowe treści na bloga, a nawet całe e-booki. Poznasz sprytne przykłady wykorzystania GPT do szybkiego odpowiadania na maile, do odpowiadania na zapytania klientów i to w taki sposób, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zajmujesz się SEO lub odpowiadasz za kampanie marketingowe? Ty również znajdziesz w tym kursie coś dla siebie. Zobaczysz, w jaki sposób pisać polecenia, dzięki którym sztuczna inteligencja stworzy za Ciebie grafiki, przygotuję kompletne maile ofertowe, czy newslettery.

Nauczysz się także, jak wykorzystywać ChatGPT do tworzenia kreatywnych haseł, nagłówków i wszelkiej maści treści na potrzeby reklam, chociażby w ekosystemach Google ADS, czy Facebook ADS.

Po tym kursie przekonasz się, że ChatGPT to prawdziwy game changer. Generowanie treści, analiza danych, tworzenie postów, czy planowanie całych strategii marketingowych nigdy nie było prostsze, a to tylko garstka przykładów.

Szkolenie prowadzi Adam Bakalarz, Specjalista ds. digital marketingu, który na co dzień zajmuję się pomaganiem firmom w zwiększaniu obrotu i zdobywaniu nowych klientów.


Kurs Jak wykorzystać ChatGPT w biznesie i marketingu

Poznaj przydatne scenariusze wykorzystania ChatGPT. Dowiedz się jak tworzyć skuteczne polecenia dla AI, które pozwolą Ci zautomatyzować pracę i rozwiązać realne problemy w biznesie i marketingu. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 stycznia 2024 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!