Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zacząć karierę w Business Intelligence

Premiera: Kurs Jak zacząć karierę w Business Intelligence


Kurs Jak zacząć karierę w Business Intelligence

Dowiedz się jak rozpocząć karierę analityka biznesowego i zdobyć dobrze płatną pracę w IT. Opanuj najlepsze narzędzia wykorzystywane w Business Intelligence i naucz się ich używać. Dowiedz się więcej
Czy pracujesz ze statystykami, Excelem i dużą ilością danych? A może interesujesz się analizą danych i chciałbyś w przyszłości zostać analitykiem? Jeśli tak, na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Jak zacząć karierę w Business Intelligence.

Z tego szkolenia dowiesz się, jak wygląda praca analityka, jakich umiejętności potrzebujesz, aby ją zdobyć i od czego w ogóle zacząć. Kurs rozpoczniemy od przedstawienia roli analityka w organizacji. Dowiesz się, jaki jest zakres obowiązków analityka, z kim współpracuje i jak taka współpraca powinna wyglądać.

Następnie przejdziemy do narzędzi, z których analityk korzysta i nie będzie to tylko Excel. Dowiesz również o narzędziach takich jak Power BI, bazy danych, języki programowania czy usługi chmurowe.

Następnie przejdziemy do przekształcenia danych, z pomocą Power Query. Pokaże Ci jak je oczyszczać, grupować, piwotować czy zaciągać z wielu różnych źródeł takich jak bazy danych, czy skoroszyty.

Kolejną ważną umiejętnością analityka jest wizualizacja danych. Z kursu dowiesz się jak wizualizować odpowiednio z użyciem Power Pointa, Excela czy Power BI. Dowiesz się jak automatyzować te wizualizacje.

Jest to niezwykle ważna umiejętność, gdyż często wyniki skomplikowanych analiz będziesz musiał przekazać osobom nietechnicznym. Do kursu zostały dołączone materiały, dzięki którym łatwiej przyswoisz wiedzę i będziesz mógł pracować razem prowadzącym przy każdym ćwiczeniu.

Dzięki kursowi poznasz wiele aspektów pracy analityka, dowiesz się jak wyglądają jego typowe obowiązki oraz z jakimi problemami musi się mierzyć, co pomoże Ci znaleźć odpowiednią ofertę pracy dla siebie. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z analizą danych, zapraszamy Cię do kursu.

Kurs prowadzi Dominik Trznadel, specjalista który od kilku lat zawodowo zajmuje się analizą danych. Dlatego możesz mieć pewność, że przekazana Ci wiedza będzie poparta praktyką i doświadczeniem.


Kurs Jak zacząć karierę w Business Intelligence

Dowiedz się jak rozpocząć karierę analityka biznesowego i zdobyć dobrze płatną pracę w IT. Opanuj najlepsze narzędzia wykorzystywane w Business Intelligence i naucz się ich używać. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 listopada 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!