Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zacząć karierę w Data Science

Premiera: Kurs Jak zacząć karierę w Data Science


Kurs Jak zacząć karierę w Data Science

Rozpocznij karierę jako specjalista przetwarzania danych. Poznaj możliwe ścieżki rozwoju i przydatne narzędzia w Data Science, Data Engineering i AI. Dowiedz się więcej
Chciałbyś zacząć karierę w branży IT i szukasz odpowiedniej ścieżki dla siebie? Jesteś zainteresowany tematami związanymi ze sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym, data science czy inżynierią danych? Być może słyszałeś, że na osoby, które są ekspertami w tych dziedzinach, czeka bardzo ciekawa, rozwijająca i dobrze płatna praca? W takim razie nie czekaj i sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Jak zacząć karierę w Data Science.

W tym szkoleniu poznasz możliwe ścieżki rozwoju zawodowego w Data Science, a także kluczowe w ich kontekście umiejętności i narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy.

Sama teoria to nie wszystko. Dlatego większość lekcji z tego kursu opatrzone jest praktycznymi przykładami na bazie, których będziesz mógł zrozumieć, jak działają narzędzia takie jak Haddock, Hive, Kafka, Spark, Pytorch, Tensorflow czy Airflow.

Oczywiście nie zabraknie także omówienia technologii chmurowych, które są obecnie szalenie popularne. Można zatem przyjąć, że kurs ten będzie swoistego rodzaju drogowskazem, który pomoże Ci wybrać właściwą dla Ciebie ścieżkę rozwoju zawodowego.

Będzie to także solidny fundament wiedzy, która będzie dla Ciebie przydatna na dalszych etapach rozwoju. Oczywiście droga do zostania ekspertem nie jest prosta, ale cały wysiłek i trud włożony, aby ją przebyć, procentuje w postaci bardzo ciekawej pracy, której charakterystyka znacząco różni się od tego, co można znaleźć w innych projektach IT.

Czy już teraz poczułeś się zmotywowany i zachęcony do dalszej pracy? W takim razie do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Paweł Pęczek, Data Scientist z wieloletnim doświadczeniem, który na co dzień pracuje przede wszystkim przy projektach związanych z Computer Vision.


Kurs Jak zacząć karierę w Data Science

Rozpocznij karierę jako specjalista przetwarzania danych. Poznaj możliwe ścieżki rozwoju i przydatne narzędzia w Data Science, Data Engineering i AI. Dowiedz się więcejOpublikowane 12 listopada 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!