Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zapobiegać i radzić sobie z wypaleniem zawodowym pracowników

Premiera: Kurs Jak zapobiegać i radzić sobie z wypaleniem zawodowym pracowników


Kurs Jak zapobiegać i radzić sobie z wypaleniem zawodowym pracowników

Dowiedz się jak rozpoznać objawy wypalenia zawodowego, zredukować stres w miejscu pracy i wzmocnić zaangażowanie pracowników. Poznaj praktyczne sposoby walki z wypaleniem zawodowym. Dowiedz się więcej
Czy wiesz, że ponad 20% Polaków czuje się wypalonych zawodowo? Problem ten narasta, a biorąc pod uwagę pogarszający się stan zdrowia psychicznego pracowników, będzie to niewątpliwie jedno z większych wyzwań dla HRowców i managerów na kolejne lata.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak walczyć z tym niepokojącym zjawiskiem, na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Jak zapobiegać i radzić sobie z wypaleniem zawodowym pracowników.

Szkolenie to będzie cenną wskazówką zarówno dla osób zarządzających zespołami, jak i dla pracowników działów HR. Poznasz w nim najlepsze HR-owe i psychologiczne praktyki z uwzględnieniem aktualnych wyzwań na rynku pracy.

W trakcie kursu przerobisz zagadnienia związane ze stresem, pracą zdalna, motywacją 3.0, job craftingiem i nie tylko. Dowiesz się w jaki sposób dbanie o mental health wpływa na ogólne funkcjonowanie zespołu i pojedynczych pracowników. Poznasz konkretne narzędzia, rozwiązania i case, które pomogą Ci skutecznie zarządzać zespołem.

Funkcjonowanie pracowników w postcovidowym świecie jest coraz trudniejsze, biorąc pod uwagę również to, że spada ich zaangażowanie. Przed nami naprawdę trudne czasy. Raport Gallupa wskazuje, że w Polsce jedynie 14% pracowników jest zaangażowanych.

Takimi zespołami trudno zarządzać, ciężko dbać o efektywność oraz trudno zapobiegać problemowi wypalenia zawodowego. Jeśli więc nie chcesz, aby tego typu problemy spotkały Twoją firmę, zacznij działać już teraz. Do zobaczenia w kursie

Szkolenie prowadzi Joanna Kamińska, psycholog i HR manager, która od 15 lat zajmuje się wspieraniem firm między innymi w angażowaniu pracowników, ich motywowaniu, ocenie czy rozwoju.


Kurs Jak zapobiegać i radzić sobie z wypaleniem zawodowym pracowników

Dowiedz się jak rozpoznać objawy wypalenia zawodowego, zredukować stres w miejscu pracy i wzmocnić zaangażowanie pracowników. Poznaj praktyczne sposoby walki z wypaleniem zawodowym. Dowiedz się więcejOpublikowane 19 maja 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!