Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem

Premiera: Kurs Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem


Kurs Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem

Poznaj sprawdzone strategie zarządzania i motywowania różnych pokoleń do pracy. Poznaj ich potrzeby i oczekiwania. Naucz się rozwiązywać konflikty oraz zwiększ efektywność całego zespołu. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się, jak efektywnie zarządzać zespołem złożonym z różnych pokoleń? Szukasz sposobów na motywowanie pracowników, którzy dorastali w zupełnie innych realiach? Chcesz budować dobre relacje między pracownikami tak, aby cała kadra wspólnie dążyła do sukcesu firmy?

Ten Kurs Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem będzie dla Ciebie szczególnie wartościowy, jeżeli jesteś właścicielem firmy, kierownikiem lub menedżerem.

Poznasz charakterystykę pracowników z różnych pokoleń, od baby boomers przez X, na tzw. Generacji Z i Alfa kończąc. Zrozumiesz różnicę w ich podejściu do pracy i życia. Przeanalizujesz ich potrzeby i nauczysz się dostosowywać swoją komunikację oraz przekazywać i uzyskiwać informacje zwrotne.

Później skupisz się na motywacji, czyli kluczowej kwestii wpływającej na efektywność pracy. Na praktycznych przykładach poznasz podstawowe prawa rządzące tym procesem i przekonasz się, że kwestie finansowe nie dla każdego pokolenia są na pierwszym miejscu.

Otrzymasz też narzędzia, które pomogą Ci budować zespoły pełne zaangażowania, pasji i chęci do pracy. W trakcie kursu skupisz się też na procesie rekrutacji i tym, jak możesz go dostosować pod kątem różnych pokoleń. Wszystko, co znajdziesz w tym szkoleniu, poparte jest praktycznymi ćwiczeniami i case studies.

Szkolenie prowadzi Michał Szczypek, trener biznesu oraz konsultant. Od ponad 10 lat projektuje i wdraża projekty rozwojowe w organizacjach, będących liderami w swoich branżach – m.in. PKP Intercity i OBI – markety budowlane.


Kurs Jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem

Poznaj sprawdzone strategie zarządzania i motywowania różnych pokoleń do pracy. Poznaj ich potrzeby i oczekiwania. Naucz się rozwiązywać konflikty oraz zwiększ efektywność całego zespołu. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 listopada 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!