Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości

Premiera: Kurs Jak zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości


Kurs Jak zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości

Dowiedz się, jak pokonać wewnętrzne bariery, które blokują Cię przed osiągnięciem celów. Naucz się budować dobre nawyki, zyskaj pewność siebie, która pozwoli Ci osiągać sukcesy osobiste i zawodowe. Dowiedz się więcej
Potrzebujesz więcej pewności siebie czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym? Chcesz osiągać swoje cele, realizować swoje marzenia, swoje najśmielsze plany, albo poznać kogoś cudownego i zmienić swoją sytuację życiową?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Jak zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Może chcesz być skuteczniejszym sprzedawcą albo specjalistą w swojej dziedzinie, bo wiesz, że masz podstawy merytoryczne, ale czasami nie potrafisz się przebić przez jakąś barierę? Coś gdzieś Cię hamuje, może głos w twojej głowie mówi, że na coś nie zasługujesz, że się nie nadajesz, że to jeszcze nie ten moment? Również z tym możesz popracować i to również jest element tego kursu online.

Ten kurs jest na tyle uniwersalny, że doda Ci pewności siebie jako człowiekowi, niezależnie od tego, gdzie jej potrzebujesz, niezależnie od obszaru życia, w którym chcesz jej używać. To po prostu będzie Twoja kolejna cecha charakteru, do której będziesz mieć dostęp praktycznie zawsze i wszędzie.

Poznasz w nim narzędzia, strategie i techniki, które pomagają ludziom na całym świecie. Skorzystali z niej m.in. zawodnicy KSW, piłkarskiej ekstraklasy, przedsiębiorcy z listy stu najbogatszych Polaków Forbesa i mnóstwo ambitnych ludzi.

To szkolenie to kumulacja doświadczenia i wiedzy, którą autor szkolenia zbierał przez ostatnie lata, ułożona w konkretny system budujący naprawdę potężną pewność siebie.

Szkolenie prowadzi Kamil Lizurej, trener mentalny, który od lat zdobywa wiedzę w branży rozwoju osobistego. Na co dzień pomaga ludziom uwierzyć w siebie i osiągać to, czego pragną.


Kurs Jak zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości

Dowiedz się, jak pokonać wewnętrzne bariery, które blokują Cię przed osiągnięciem celów. Naucz się budować dobre nawyki, zyskaj pewność siebie, która pozwoli Ci osiągać sukcesy osobiste i zawodowe. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 czerwca 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!