Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zdać maturę z matmy na 30% - ekspresowa powtórka

Premiera: Kurs Jak zdać maturę z matmy na 30% - ekspresowa powtórka


Kurs Jak zdać maturę z matmy na 30% - ekspresowa powtórka

Przygotuj się do matury z matmy w 6 godzin. Poznaj pewniaki maturalne, naucz się rozwiązywać zadania i zdaj podstawkę na minimum 30% nawet jeżeli niewiele ogarniasz i nie jesteś orłem z matematyki. Dowiedz się więcej
Przed Tobą matura z matmy, a Ty niewiele z tego kumasz i marzysz po prostu o tym, żeby zdać i tak naprawdę wystarczy Ci te 30%? Szukasz sprytnego sposobu na powtórkę kilka dni przed egzaminem, tak by szybko opanować niezbędny materiał i zdobyć punkty na pewniakach Maturalnych? No to właśnie go znalazłeś.

Ten kurs jak zdać maturę z matmy na 30% to mega szybka i konkretna powtórka przed maturą. Skupisz się w niej głównie na pewniakach maturalnych i zadaniach zamkniętych, których znajomość w zupełności wystarczy, by zdać na minimum.

Podczas kursu przerobisz masę różnych zadań tak aby nic podczas egzaminu Cię nie zaskoczyło i poznasz też typowe błędy i miejsca, w których maturzyści często w głupi sposób tracą cenne punkty.

Będziesz rozwiązywać i analizować zadania z arkuszy maturalnych, w tym również zadania otwarte. Przejdziesz przez wszystkie najważniejsze tematy od równań, nierówności, przez funkcje, ciągi, trygonometrię, na prawdopodobieństwie i statystyce kończąc.

Ten kurs to konkret bez lania wody. Jeżeli szukasz gotowej recepty na zdaną maturę z matematyki, bez zbędnego kombinowania, bez nerwów na te 30%, a może i więcej, wiesz co robić. Do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Adam Kubiak, zawodowy korepetytor matematyki, który posiada ponad 9 lat doświadczenia w nauczaniu i pomógł już setkom uczniów takich jak Ty.


Kurs Jak zdać maturę z matmy na 30% - ekspresowa powtórka

Przygotuj się do matury z matmy w 6 godzin. Poznaj pewniaki maturalne, naucz się rozwiązywać zadania i zdaj podstawkę na minimum 30% nawet jeżeli niewiele ogarniasz i nie jesteś orłem z matematyki. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 kwietnia 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!