Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach

Premiera: Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach


Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach

Naucz się wykorzystywać social media do zdobywania klientów. Dowiedz się, które serwisy społecznościowe będą najskuteczniejsze w Twojej branży i zwiększaj sprzedaż, dzięki social sellingowi. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się jak zwiększyć sprzedaż Twoich produktów lub usług? Chciałbyś pozyskiwać więcej klientów a Twoje działania w social mediach nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? A może dopiero planujesz włączyć media społecznościowe do swojej strategii marketingowej? W takim razie koniecznie sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach.

W tym szkoleniu nauczysz się jak zdobywać klientów poprzez social media. Dowiesz się czym jest social selling, w jaki sposób media społecznościowe mogą pomóc Ci w zdobywaniu klientów, jak wykorzystać w swoim biznesie lejek sprzedażowy, jak zadbać o codzienną komunikację, która zaciekawi Twoich odbiorców i w jaki sposób tworzyć odpowiedni, naprawdę skuteczny przekaz sprzedażowy.

Poznasz również różne naprawdę świetnie działające sposoby na pozyskiwanie klientów zarówno te bezpłatne - ich będzie zdecydowanie najwięcej, jak i te, za które możesz zapłacić.

Dowiesz się również Ci czym jest odpowiednia obsługa klienta i jak zadbać o zadowolenie ludzi, którzy kupują Twoje produkty i usługi, jak sprawić żeby byli naprawdę zachwyceni tym co od Ciebie dostają.

Jeśli ten temat wydaje Ci się interesujący, jeśli chciałbyś pozyskiwać klientów poprzez social media, jeśli chciałbyś właśnie dzięki działaniom w internecie rozwijać swój biznes i sprawiać, że Twoja sprzedaż będzie rosła to zapraszamy Cię do udziału w tym kursie.

Szkolenie prowadzi Katarzyna Ross, Trenerka biznesu & Specjalistka ds Social Media, która od 2013 roku tworzy markę Po sukces na szpilkach. Autorka kursu na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom w tym, by mogły lepiej promować swoje biznesy dzięki skutecznym działaniom online i wykorzystaniu własnej eksperckiej wiedzy.


Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach

Naucz się wykorzystywać social media do zdobywania klientów. Dowiedz się, które serwisy społecznościowe będą najskuteczniejsze w Twojej branży i zwiększaj sprzedaż, dzięki social sellingowi. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 października 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!