Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zostać doradcą zawodowym

Premiera: Kurs Jak zostać doradcą zawodowym


Kurs Jak zostać doradcą zawodowym

Dowiedz się jak rozwinąć swoją karierę jako doradca zawodowy. Zdobądź wiedzę na temat prawa pracy, prowadzenia procesów rekrutacyjnych i pracy z klientem. Pomagaj innym w realizacji celów. Dowiedz się więcej
Mówią o Tobie, że zawsze każdego wysłuchasz, dobrze doradzisz i podpowiesz, które rozwiązanie wybrać? Lubisz pracę z ludźmi, a planowanie nie sprawia Ci problemów? Może pora pomyśleć o tym, by rozwinąć swoją karierę jako doradca zawodowy? Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Jak zostać doradcą zawodowym.

Dowiesz się z niego, jakie masz perspektywy w tej branży i gdzie możesz znaleźć swoje pierwsze zatrudnienie. Przekonasz się, czym różni się praca doradcy zawodowego, mentora i coacha kariery.

Zdobędziesz też sporo praktycznych umiejętności. Dowiesz się, jak przygotować się do sesji z klientem i w jaki sposób diagnozować jego słabe i mocne strony. Poznasz pytania, które powinny zostać zadane w trakcie sesji i dowiesz się jak interpretować testy.

Zobaczysz jak podejść do tematu zarządzania talentami w przedsiębiorstwie, czyli rozwijania umiejętności pracowników tak, by ich praca była jak najbardziej efektywna i dawała jak największe zyski dla obu stron.

Samorozwój to nieodłączny element pracy doradcy zawodowego. W trakcie kursu nie zabraknie więc wskazówek na temat tego, jak możesz doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nowe kompetencje.

Trendy na rynku pracy zmieniają się bardzo szybko, a Ty jako doradca zawodowy musisz posiadać aktualną wiedzę na temat tego, które zawody są najbardziej atrakcyjne, kogo szukają pracodawcy i na jakie kompetencje pracowników zwracają uwagę.

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak nie zostać w tyle. Jeżeli kariera doradcy zawodowego brzmi dla Ciebie jak coś, czym chcesz się zajmować, to do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Wiktoria Wiater, rekruterka i konsultantka kariery, która na co dzień prowadzi procesy rekrutacyjne, pomaga innym zarządzać swoją karierą i przygotowuje do rozmów o pracę.


Kurs Jak zostać doradcą zawodowym

Dowiedz się jak rozwinąć swoją karierę jako doradca zawodowy. Zdobądź wiedzę na temat prawa pracy, prowadzenia procesów rekrutacyjnych i pracy z klientem. Pomagaj innym w realizacji celów. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 marca 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!