Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jak zostać testerem oprogramowania - testy manualne

Premiera: Kurs Jak zostać testerem oprogramowania - testy manualne


Kurs Jak zostać testerem oprogramowania - testy manualne

Poznaj podstawy manualnego testowania oprogramowania i wejdź do branży IT. Zobacz jak wygląda proces testowy, poznaj różne techniki testowania i zacznij karierę testera oprogramowania. Dowiedz się więcej
Myślisz o tym, żeby się przebranżowić i wejść do IT, ale czujesz, że takie typowe programowanie nie jest do końca dla Ciebie? Zastanawiałeś się nad ścieżką testera oprogramowania, ale nie wiesz, jakie umiejętności są potrzebne, czego wymagają pracodawcy ani od czego w ogóle zacząć naukę?

Kurs Jak zostać testerem oprogramowania - testy manualne to solidna dawka wiedzy i doświadczenia, która przyda Ci się nie tylko jeżeli chcesz się przebranżowić, ale również jeżeli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z testowaniem.

W trakcie szkolenia dowiesz się m.in. kim jest tester i jak wygląda jego praca, jakie ma możliwości ścieżek rozwoju oraz jak wygląda egzamin ISTQB. Dowiesz się, jakie są cele testowania, różne rodzaje błędów oraz na czym polega debugowanie.

W dalszej części kursu nauczysz się o zasadach testowania. Dowiesz się, jak wygląda proces testowy, jakie są różne poziomy i typy testów, co to jest testowanie statyczne i dynamiczne; jakie są techniki testowania, jak zarządzać testami, a także jak ryzyko wpływa na testowanie.

Wiedza zawarta w tym kursie to 100% doświadczenia, sprawdzonych technik i narzędzia pracy, z których autorka sama korzysta. Wskazówki, które się tu kryją pomogą Ci rozpocząć pracę jako tester oprogramowania i dalej rozwijać się w tym kierunku.

Kurs prowadzi Katarzyna Kliszowska, która posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu manualnym i od ponad 10 lat prowadzi kursy. Kilka lat temu postanowiła podjąć nowe wyzwanie i przebranżowiła się na testera.


Kurs Jak zostać testerem oprogramowania - testy manualne

Poznaj podstawy manualnego testowania oprogramowania i wejdź do branży IT. Zobacz jak wygląda proces testowy, poznaj różne techniki testowania i zacznij karierę testera oprogramowania. Dowiedz się więcejOpublikowane 20 września 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!