Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Japoński dla początkujących - gramatyka i słownictwo (N5)

Premiera: Kurs Japoński dla początkujących - gramatyka i słownictwo (N5)


Kurs Japoński dla początkujących - gramatyka i słownictwo (N5)

Opanuj podstawy japońskiego w kilka godzin. Poznaj systemy pisma, gramatykę i słownictwo na poziomie N5. Naucz się swobodnie mówić, czytać i pisać w języku japońskim. Dowiedz się więcej
Chcesz nauczyć się języka japońskiego, ale nie wiesz jaki kurs dla początkujących wybrać? Marzy Ci się oglądanie filmów bez napisów, czytanie mangi po japońsku, podróż do Japonii lub może nawet praca z tym językiem?

Trafiłeś idealnie! Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Japoński dla początkujących - gramatyka i słownictwo (N5).

Ten kurs to nieszablonowe podejście do nauki języków obcych. Zapomnij więc o wkuwaniu list słówek i regułek gramatycznych. Każde zagadnienie wprowadzam krok po kroku tak żebyś miał czas to wszystko przyswoić.

W kursie poznasz dwa systemy pisma hiraganę oraz katakanę, podstawową gramatykę oraz przydatne wyrażenia i zwroty, które będziesz mógł wykorzystać podczas rozmowy z rodowitym Japończykiem. Może nie na każdy temat, ale od czegoś trzeba zacząć.

Zaletą tego kursu jest to, że jest on zbudowany z krótkich lekcji audio video co jest idealne dla osób, które mają napięty grafik w ciągu dnia, bądź nie lubią za bardzo zajęć grupowych.

Do kursu dołączone jest mnóstwo zadań i materiałów dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać swoje postępy i utrwalać zdobytą wiedzę.

Kurs jest prowadzony na platformie online, więc będziesz mógł wracać do niego kiedy tylko będziesz chciał i gdzie tylko będziesz chciał, mając do dyspozycji telefon, tablet lub komputer.

Szkolenie prowadzi Łukasz Ciepliński, lektor języka japońskiego, który jego nauczaniem zajmuje się od blisko 10 lat. Autor szkolenia ukończył studia na kierunku japonistyka i zdał egzamin z poziomu N2.


Kurs Japoński dla początkujących - gramatyka i słownictwo (N5)

Opanuj podstawy japońskiego w kilka godzin. Poznaj systemy pisma, gramatykę i słownictwo na poziomie N5. Naucz się swobodnie mówić, czytać i pisać w języku japońskim. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 grudnia 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!