Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Japoński dla początkujących - zapamiętywanie, wymowa i zapis kanji (N5)

Premiera: Kurs Japoński dla początkujących - zapamiętywanie, wymowa i zapis kanji (N5)


Kurs Japoński dla początkujących - zapamiętywanie, wymowa i zapis kanji (N5)

Poznaj skuteczne metody nauki i zapamiętywania znaków logograficznych kanji i zrób kolejny krok do opanowania japońskiego. Naucz się łączyć ze sobą proste znaki, poznaj przydatne słownictwo i zwroty. Dowiedz się więcej
Poznałeś podstawy języka japońskiego i chciałbyś zrobić krok dalej? Jeżeli na poważnie myślisz o nauce tego języka to prędzej, czy później będziesz musiał zacząć uczyć się kanji, czyli tak zwanych ideogramów.

Teraz możesz to zrobić z naszym nowym kursem: Japoński dla początkujących - zapamiętywanie, wymowa i zapis kanji (N5).

Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie? Otóż jeżeli masz opanowaną w większym lub mniejszym stopniu gramatykę na poziom N5 to śmiało możesz zaczynać ten kurs.

Jednak jeżeli czujesz, że masz jeszcze braki, czy zaległości, które chciałbyś nadrobić i nie czujesz się swobodnie w gramatyce na ten poziom to sprawdź nasz kurs z gramatyki i słownictwa.

To szkolenie możesz traktować jako krok dalej, bo jest to jego kontynuacja. OK, ale dlaczego akurat ten kurs? Ponieważ w trakcie jego trwania poznasz wiele ciekawostek, skojarzeń i etymologię, czyli pochodzenie niektórych znaków co znacznie ułatwi Ci ich zapamiętywanie.

Do kursu dołączonych jest mnóstwo zadań i dodatkowych materiałów co sprawi, że nie będzie to tylko sucha wiedza, której nie będziesz mógł wykorzystać. Znaki będziesz poznawać krok po kroku pamiętając o kolejności i kierunku ich pisania.

W tym kursie poznasz znaki m.in. na cyfry, liczby, kierunki, znaki związane ze szkołą, pracą oraz przyrodą i wiele wiele innych. Po ukończeniu tego kursu będziesz potrafił zapisać i odczytać nawet dość złożone znaki. Będziesz też znał kontekst znaków co pozwoli Ci uniknąć ich błędnego odczytania.

Kurs ma formę online, więc tak naprawdę tempo nauki dostosowujesz do siebie. Jeżeli chcesz zwolnić to zwalniasz, jeżeli chcesz przyspieszyć to przyspieszasz.

Po ukończeniu tego kursu będziesz potrafił zapisać i odczytać nawet dość złożone zdania. Dodatkowo będziesz znał kontekst znaków co pozwoli Ci uniknąć błędów w ich odczytywaniu.

Szkolenie prowadzi Łukasz Ciepliński, lektor języka japońskiego z wieloletnim doświadczeniem w jego nauczaniu. Autor kursu stara się przekazywać wiedzę w sposób maksymalnie zrozumiały, unikając powielania utartych, niedziałających schematów.


Kurs Japoński dla początkujących - zapamiętywanie, wymowa i zapis kanji (N5)

Poznaj skuteczne metody nauki i zapamiętywania znaków logograficznych kanji i zrób kolejny krok do opanowania japońskiego. Naucz się łączyć ze sobą proste znaki, poznaj przydatne słownictwo i zwroty. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 grudnia 2022 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!