Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Java - praktyczny projekt aplikacji

Premiera: Kurs Java - praktyczny projekt aplikacji


Kurs Java - praktyczny projekt aplikacji

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci tworzyć aplikacje komercyjne w JAVA. Dowiedz się jak zaprojektować bazę danych, API, wykorzystać popularne frameworki i wykonać deploy aplikacji do chmury Dowiedz się więcej
Opanowałeś już podstawy Javy i chciałbyś zacząć wykorzystywać jej możliwości w praktyce? Chcesz tworzyć własne aplikacje i rozpocząć karierę jako programista Java? W takim razie nasza najnowsza premiera powinna Cię zainteresować. Przedstawiamy Kurs Java - praktyczny projekt aplikacji.

Podczas tego szkolenia zobaczysz jak od zera zakodować backend aplikacji właśnie w języku Java. Dowiesz się jakich elementów będziesz potrzebował i jak poukładać wszystkie zadania, aby praca nawet nad zaawansowanym projektem była szybka i bezproblemowa.

W trakcie szkolenia będziesz pracować nad projektem e-commerce, który pozwala na zamawianie jedzenia. Dowiesz się jak zaprojektować strukturę danych oraz jak napisać czytelne i zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami REST API.

Podczas szkolenia stworzsz również dokumentację do wystawionego API oraz umieścisz projekt na darmowym publicznym repozytorium.

Wiedza zawarta w tym kursie pozwoli Ci poznać najlepsze praktyki kodowania backendu i przygotuje na tworzenie podobnych rozwiązań dla praktycznie dowolnych projektów.

Jeśli chcesz stworzyć profesjonalną aplikację, a znasz takie frameworki jak Spring i Hibernate w stopniu podstawowym, to ten kurs będzie świetną okazją, aby przećwiczyć umiejętności w praktyce.

Szkolenie prowadzi Karol Janaszek, Java Developer, który programowaniem w Javie zajmuje się zawodowo od roku 2019. Autor kursu zajmuje się również prowadzeniem różnego rodzaju szkoleń i kursów z programowania.


Kurs Java - praktyczny projekt aplikacji

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci tworzyć aplikacje komercyjne w JAVA. Dowiedz się jak zaprojektować bazę danych, API, wykorzystać popularne frameworki i wykonać deploy aplikacji do chmury Dowiedz się więcejOpublikowane 29 września 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!