Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs JavaScript od podstaw

Premiera: Kurs JavaScript od podstaw


Kurs JavaScript od podstaw

Opanuj język JavaScript od zera do pierwszego projektu. Naucz się programować w JS, twórz dynamiczne strony internetowe i aplikacje webowe. Rozpocznij ścieżkę kariery JavaScript Developera tym kursem. Dowiedz się więcej
Chcesz się nauczyć programowania? Interesujesz się kodowaniem stron internetowych i frontend? W takim razie musisz poznać JavaScript! Z tym kursem JavaScript od podstaw zaczniesz od absolutnych fundamentów, aby później stopniowo przechodzić do bardziej zaawansowanych aspektów pisania kodu JavaScript.

Jeszcze zanim przejdziesz do samego języka, dowiesz się w jaki sposób skonfigurować środowisko i potrzebne narzędzia, takie jak edytor kodu Visual Studio Code, system kontroli wersji Git oraz Github.

Następnie poznasz podstawy języka samego w sobie, takie jak operatory, zmienne, instrukcje warunkowe, tablice, funkcje oraz obiekty. Nikt nie lubi uczyć się teorii, dlatego w tym kursie ograniczona jest ona do zupełnego minimum. Wszystkiego będziesz uczyć się na praktycznych przykładach oraz na realnym projekcie strony. Na podstawie tego będziesz w stanie między innymi tworzyć interaktywne elementy strony internetowej.

Omówiona zostanie też budowa modelu DOM i to, w jaki sposób za pomocą JavaScript można manipulować strukturą HTML i CSS, by tworzyć dynamiczne i interaktywne strony internetowe. Ten kurs to dawka praktycznej wiedzy, która da Ci solidne podstawy z JavaScript i pozwoli na dalszy rozwój w tym kierunku. Jeżeli interesujesz się tworzeniem stron, jesteś w dobrych rękach.

Kurs prowadzi Grzegorz Godlewski - full stack developer o wieloletnim doświadczeniu zawodowym przy tworzeniu aplikacji internetowych. Dodatkowo prowadzi także szkolenia dla ludzi dopiero startujących swoją przygodę z programowaniem.


Kurs JavaScript od podstaw

Opanuj język JavaScript od zera do pierwszego projektu. Naucz się programować w JS, twórz dynamiczne strony internetowe i aplikacje webowe. Rozpocznij ścieżkę kariery JavaScript Developera tym kursem. Dowiedz się więcejOpublikowane 23 sierpnia 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!