Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Język R - analiza i wizualizacja danych

Premiera: Kurs Język R - analiza i wizualizacja danych


Kurs Język R - analiza i wizualizacja danych

Zdobądź umiejętności, które pomogą Ci rozpocząć karierę jako analityk lub data scientist. Naucz się analizować duże ilości danych z wykorzystaniem języka R i opanuj tworzenie raportów i wizualizacji. Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy języka R i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w kierunku analizy danych? Świetny wybór! Teraz możesz to zrobić z naszym szkoleniem online. Przedstawiamy: Kurs Język R - analiza i wizualizacja danych.

R jest obecnie jednym z najlepszych narzędzi do analizy danych. Został on zaprojektowany w taki sposób, że zachęca, a czasem wręcz zmusza do poprawnego przeprowadzenia analizy statystycznej.

Kurs zaczniesz od przygotowania bazy danych, żeby analiza była w ogóle możliwa. Będziesz łączyć dane zapisane w różnych plikach oraz zmieniać ich kształt. Nie są to proste rzeczy, ale będziesz je przerabiał na takich przykładach, żeby wszystko było dla Ciebie jasne.

Dalej zajmiesz się tym, co najciekawsze w analizie danych, czyli badaniem relacji między cechami. Dowiesz się jakich miar i wykresów najlepiej w tym celu używać. Dzięki tym narzędziom będziesz w stanie odpowiedzieć na większość pytań biznesowych.

Dowiesz się również w jaki sposób potwierdzić odkryte relacje między zmiennymi przy pomocy testów statystycznych. To umiejętność przydatna zarówno w problemach biznesowych, jak również stosowane przez naukowców do weryfikowania hipotez. W końcu nie bez powodu data science zawiera słowo science.

Na koniec zobaczysz jak wykorzystać R do tworzenia profesjonalnych i bardzo dobrze wyglądających raportów. Dzięki temu nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi, żeby przeprowadzić większość analiz od początku do końca. Analizowanie danych to świetna praca przynosząca zarówno korzyści finansowe jak i mnóstwo satysfakcji. Zainteresowany? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Piotr Szulc, Data Scientist, który przez wiele lat współpracował z Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Stanforda w obszarze Data Science. R używa codziennie wykonując analizy statystyczne naukowo i komercyjnie.


Kurs Język R - analiza i wizualizacja danych

Zdobądź umiejętności, które pomogą Ci rozpocząć karierę jako analityk lub data scientist. Naucz się analizować duże ilości danych z wykorzystaniem języka R i opanuj tworzenie raportów i wizualizacji. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 listopada 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!