Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Język R od podstaw - analiza i wizualizacja danych

Premiera: Kurs Język R od podstaw - analiza i wizualizacja danych


Kurs Język R od podstaw - analiza i wizualizacja danych

Opanuj programowanie w języku R i dowiedz się jak wykorzystywać go efektywnie w pracy z danymi. Naucz się tworzyć zestawienia danych, zaawansowane statystyki i czytelne wykresy. Dowiedz się więcej
W swojej codziennej pracy zajmujesz się danymi? Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci je szybciej i skuteczniej analizować? Język R Jest obecnie jednym z najlepszych do tego celu.

Jego znajomość jest też wskazana, jeśli dopiero planujesz karierę w firmie związanej z Big Data, sztuczną inteligencją czy uczeniem maszynowym. A jeśli pracujesz naukowo, nie muszę cię przekonywać, że w wielu dziedzinach stał się tak podstawowym językiem, jak angielski.

Zastanawiasz się, czy dasz radę go opanować, bo do tej pory twoja praca z danymi opierała się głównie na programach typu Excel, czy Express? Z naszym kursem na pewno sobie poradzisz. Przedstawiamy naszą najnowsza premierę: Kurs Język R od podstaw - analiza i wizualizacja danych.

Ponieważ R nie jest typowym językiem programowania, największy nacisk w kursie położymy na praktyczną pracę z danymi. Dowiesz się jak je agregować, filtrować, podsumowywać oraz jak tworzyć nowe zmienne. Czyli poznasz operacje, które w analizie danych wykonuje się najczęściej i które zajmują najwięcej czasu.

Nauczysz się tworzyć wysokiej jakości wykresy, które nie tylko będą pomocą w interpretacji danych, ale będziesz mógł je wykorzystać w prezentacjach i publikacjach naukowych.

Nie zabraknie bardziej podstawowych programistycznych tematów jak funkcje, typy zmiennych, pętle czy instrukcje warunkowe.

Można powiedzieć, że dane opowiadają pewne historie. Po tym kursie będziesz wiedział jak wykorzystać potencjał R, żeby tę historię poznać. Jeśli chcesz zdobyć takie umiejętności, zapraszam na kurs.

Szkolenie prowadzi Piotr Szulc, statystyk, który przez wiele lat współpracował z Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Stanforda w obszarze Data Sience. Z języka R korzysta codziennie, wykonując analizy statystyczne naukowo i komercyjnie.


Kurs Język R od podstaw - analiza i wizualizacja danych

Opanuj programowanie w języku R i dowiedz się jak wykorzystywać go efektywnie w pracy z danymi. Naucz się tworzyć zestawienia danych, zaawansowane statystyki i czytelne wykresy. Dowiedz się więcejOpublikowane 10 czerwca 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!