Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Jira - efektywne zarządzanie projektami i automatyzacja

Premiera: Kurs Jira - efektywne zarządzanie projektami i automatyzacja


Kurs Jira - efektywne zarządzanie projektami i automatyzacja

Przejdź na wyższy poziom zarządzania i administracji projektami w Jira. Naucz się korzystać z automatyzacji, integracji z zewnętrznymi narzędziami, JQL, Confluence i popraw efektywność całego zespołu. Dowiedz się więcej
Jesteś odpowiedzialny za zarządzanie lub administrowanie projektami? Chciałbyś polepszyć workflow w swoim zespole i przyspieszyć realizację projektów? Posiadasz już podstawową wiedzę na temat Jiry i chciałbyś poszerzyć ją o znajomość zaawansowanych funkcji? W takim razie Kurs Jira - efektywne zarządzanie projektami i automatyzacja jest dla Ciebie!

Z jego pomocą nauczysz się dostosowywać specyficzne wymagania Twoich projektów do pracy z Jira. Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć schematy pracy, które automatycznie będą tworzyły zadania, przenosiły je pomiędzy kolejnymi etapami i wysyłały powiadomienia.

Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twój zespół będziecie mogli skupić się na kluczowych zadaniach. Poznasz bardziej zaawansowane funkcje Jiry, takie jak automatyzacje, czy integracje z popularnymi narzędziami, takimi jak Slack, Github, czy Miro.

Opanujesz JQL, dzięki któremu będziesz w stanie sprawnie zarządzać filtrami niestandardowymi. Poznasz także Confluence, a więc narzędzie, które jest przepisem na sprawnie i bardzo dobrze poukładaną dokumentację projektową.

Wszystko przepracujesz na realnych przykładach, dzięki czemu wiedzę z kursu będzie Ci dużo łatwiej przenieść do Twoich prawdziwych projektów. To jak? Gotowy na taką dawkę wiedzy? Mam nadzieję, że tak. I do zobaczenia na kursie.

Szkolenie prowadzi Michał Grycki doświadczony Project Manager, który na co dzień korzysta z Jiry w pracy z międzynarodowymi zespołami IT.


Kurs Jira - efektywne zarządzanie projektami i automatyzacja

Przejdź na wyższy poziom zarządzania i administracji projektami w Jira. Naucz się korzystać z automatyzacji, integracji z zewnętrznymi narzędziami, JQL, Confluence i popraw efektywność całego zespołu. Dowiedz się więcejOpublikowane 22 marca 2024 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!