Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Junior Java Developer - rekrutacja i pierwsza praca

Premiera: Kurs Junior Java Developer - rekrutacja i pierwsza praca


Kurs Junior Java Developer - rekrutacja i pierwsza praca

Dowiedz się czego oczekują rekruterzy, jak poradzić sobie podczas rozmowy technicznej i podejść do rozwiązywania zadań rekrutacyjnych, tak by zdobyć wymarzoną pracę. Dowiedz się więcej
Opanowałeś już język Java na zadowalającym poziomie i przymierzasz się do poszukiwania zatrudnienia? Zastanawiasz się jak znaleźć pierwszą pracę jako Junior Java Developer? Skorzystaj z naszego Kursu Junior Java Developer - rekrutacja i pierwsza praca.

W tym kursie poznasz najlepsze sztuczki i wskazówki w rekrutacji na stanowisko Java Developera. Skąd pewność, że to najlepsze sztuczki i wskazówki? Dlatego, że autor kursu sam uczestniczył w bardzo wielu rekrutacjach, a jeszcze więcej prowadził. Prawda jest taka, że pracodawcy chcą Cię przyjąć. Wystarczy, żebyś się odpowiednio zaprezentował i posiadał podstawowe umiejętności, które rzeczywiście są potrzebne u programisty Java.

To szkolenie jest szczególnie przydatne dla osób, które spodziewają się niedługo rekrutacji. Właśnie w nim dowiesz się, w jaki sposób wykazać się na tle innych. Konkurencja jest duża, ale chodzi właśnie o to, żeby zdecydowanie wyróżnić się na plus.

Z kursu dowiesz się, jak krok po kroku wygląda rekrutacja, również z punktu widzenia osoby rekrutującej. Na co patrzą rekruterzy, na co zwracają uwagę, po co korzystają z określonych zabiegów, jakie sposoby mają na sprawdzanie Twojej wiedzy.

Nauczysz się również jak poradzić sobie z umiejętnościami miękkimi, co obecnie jest niezwykle ważne oraz w jaki sposób przezwyciężyć stres.

Poznasz też trochę zagadnień technicznych, które na prawie na każdej rozmowie technicznej występują. Np. niezmienność stringów, kwestie bezpieczeństwa, interfejsy, klasy abstrakcyjne, różnice między nimi, polimorfizm i przede wszystkim jak wygląda myślenie abstrakcyjne. To dzięki niemu będziesz mógł łatwo wypowiadać się o zagadnieniach związanych z programowaniem.

Na sam koniec poznasz sytuację pracy na rynku polskim w porównaniu do rynku zagranicznego. Jeżeli masz dobry angielski albo jesteś odważny i chcesz spróbować pracy za granicą, dowiesz się jak sobie z tym poradzić, jak podpisać dobrą umowę, jak nie dać się nadziać, jak zarabiać więcej, ale nie ryzykować za dużo. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer z wieloletnim doświadczeniem, który w codziennej pracy zajmuje się tworzeniem aplikacji na system Android. Autor kursu brał udział w dziesiątkach rozmów rekrutacyjnych na stanowisko programisty, zarówno jako kandydat, jak i rekruter.


Kurs Junior Java Developer - rekrutacja i pierwsza praca

Dowiedz się czego oczekują rekruterzy, jak poradzić sobie podczas rozmowy technicznej i podejść do rozwiązywania zadań rekrutacyjnych, tak by zdobyć wymarzoną pracę. Dowiedz się więcejOpublikowane 25 lutego 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!