Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Kokpity menedżerskie w Excelu - wizualizacja i analiza danych

Premiera: Kurs Kokpity menedżerskie w Excelu - wizualizacja i analiza danych


Kurs Kokpity menedżerskie w Excelu - wizualizacja i analiza danych

Wykorzystaj narzędzia Excela do budowania czytelnych i dynamicznych raportów. Dowiedz się jak za pomocą dashboardów monitorować kluczowe wskaźniki i podejmować lepsze decyzje Dowiedz się więcej
Chciałbyś nauczyć się tworzyć interaktywne raporty, które zbiorą wszystkie ważne dane i analizy w jednym miejscu? Zarządzasz firmą i potrzebujesz mieć szybki wgląd w najważniejsze wskaźniki i prognozy? W takim razie powinieneś sprawdzić nasza najnowsza premierę: Kurs Kokpity menedżerskie w Excelu - wizualizacja i analiza danych.

Praca w Excelu to nie tylko obliczenia. To również prezentacja i wizualizacja danych w taki sposób żeby były one zrozumiałe dla osób, które nie zawsze spędzają dużo czasu w arkuszach, a na ich podstawie muszą podejmować ważne decyzje.

I tutaj z pomocą przychodzą dashboardy, które ułatwiają analizę kluczowych wskaźników, śledzenie trendów czy identyfikowanie potencjalnych problemów. Są więc świetnym wsparciem dla kadry zarządzającej oraz osób decyzyjnych i niezastąpionym narzędziem dla pracowników, którzy odpowiedzialni są za przedstawianie prognoz i analiz w postaci raportów.

W tym kursie dowiesz się jak korzystać z tego niezwykle przydatnego narzędzia, jakim są dashboardy. Możesz być pewien, że otrzymasz dawkę solidnej i praktycznej wiedzy i dowiesz się jak przejść od surowych danych do interaktywnych dashboardów z czytelnymi wykresami i zestawieniami.

Zanim jednak przejdziesz do samych dashboardów, poznasz narzędzia pomocne przy ich tworzeniu. Będą to m.in. tabele i wykresy przestawne, a także formatowanie warunkowe. Nie zabraknie również wykorzystania zaawansowanych funkcji, które pomogą Ci zapanować nad danymi.

Zobaczysz także narzędzia sprawdzania poprawności danych. Dłuższą chwilę poświęcimy wykresom zaawansowanym bo to one najczęściej znajdują się na dashboardach ułatwiając odczytywanie kluczowych informacji nawet z ogromnych ilości danych.

Zobaczysz jak stworzyć m.in. wykres demograficzny, wykres lejkowy, wykres typu wodospad czy histogram, których niejednokrotnie użyjesz podczas wizualizacji danych. W kursie czeka na Ciebie wiele przydatnych propozycji przedstawiania danych, które będziesz mógł od razu wdrożyć w swojej codziennej pracy.

Każde zagadnienie będzie omówione krok po kroku na przejrzystych przykładach, które są dołączone w formie plików do kursu. Nie odkładaj więc nauki na później. Wybierz ten kurs i zacznij korzystać z dashboardów, które będą świetnym wsparciem w monitorowaniu wyników i podejmowaniu kluczowych decyzji w Twojej firmie.

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, Specjalistka ds. Rozliczeń z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Excelu. Autorka kursu uwielbia dzielić się wiedza i uważa, że Excel jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy zajmowanego stanowiska.


Kurs Kokpity menedżerskie w Excelu - wizualizacja i analiza danych

Wykorzystaj narzędzia Excela do budowania czytelnych i dynamicznych raportów. Dowiedz się jak za pomocą dashboardów monitorować kluczowe wskaźniki i podejmować lepsze decyzje Dowiedz się więcejOpublikowane 6 maja 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!