Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Korepetycje z biologii - energia i metabolizm

Premiera: Kurs Korepetycje z biologii - energia i metabolizm
Kurs Korepetycje z biologii - energia i metabolizm

Opanuj materiał z energii i metabolizmu i upewnij się, że żadne zadanie na maturze lub sprawdzianie z biologii Cię nie zaskoczy. Zrób pierwszy krok na drodze do Twoich wymarzonych studiów. Dowiedz się więcejZastanawiasz się, jak w prosty i zrozumiały sposób opanować złożone tematy z biologii? Chcesz osiągnąć wysoki wynik na maturze i dostać się np. na medycynę, bioinformatykę lub inny kierunek studiów związany z biologią? A może po prostu chcesz nadrobić zaległości w szkole lub przygotować się do sprawdzianu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Ten kurs online Korepetycje z biologii - energia i metabolizm został przygotowany głównie z myślą o maturzystach, ale na pewno przyda się również każdemu, kogo czeka sprawdzian z enzymów, fotosyntezy czy oddychania komórkowego.

Mogą skorzystać z niego również studenci, którzy potrzebują odświeżyć sobie podstawowe zagadnienia z tych właśnie tematów. Każde omawiane zagadnienia jest zgodne z aktualną podstawą programową na poziomie szkoły średniej, więc nie ominie Cię na pewno żadna ważna informacja potrzebna do matury.

Jeśli więc chcesz się dowiedzieć czegoś o tym, co dzieje się wewnątrz komórek, jak pozyskujemy energię do życia, co jedzą rośliny, dlaczego ciasto drożdżowe rośnie, czym różni się fermentacja od oddychania beztlenowego oraz jak te różne procesy metaboliczne łączą się ze sobą, to w tym kursie znajdziesz odpowiedzi na te, ale także wiele innych pytań.

Kurs prowadzi Aleksandra Pudzianowska, biolożka specjalizująca się w dziedzinie genetyki i biologii eksperymentalnej. Autorka kursu ma również kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i przygotowywaniu uczniów do matury z biologii.


Kurs Korepetycje z biologii - energia i metabolizm

Opanuj materiał z energii i metabolizmu i upewnij się, że żadne zadanie na maturze lub sprawdzianie z biologii Cię nie zaskoczy. Zrób pierwszy krok na drodze do Twoich wymarzonych studiów. Dowiedz się więcejOpublikowane 1 lutego 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!